header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Watsu, vodní terapie Monika Schagererová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Podporuji druhé v rozpoznání napětí, vyčerpání a vyhoření v jejich tělech i duších. Mou vášní jsou techniky pro uvolnění těla i mysli, individuálně se specializuji na vodní terapie, Watsu a laskavé masáže. V mé práci se spojuje šest let studia Reiki, energetických masáží, výcviku na dulu, studium andragogiky a personálního managementu a ukotvování všech znalostí do zkušeností v prostředí zdravotnického systému. Díky mé osmileté praxi na tísňové lince záchranné služby mám osobní zkušenost s kompenzací vysokého a nárazového stresu, vyčerpání a se všemi fázemi syndromu vyhoření. Vše výše popsané je zabaleno do hypersenzitivní bytosti s otevřeným srdcem. V současnosti studuji původní jógu, Ájurvédu a složila jsem zkoušky Praktika Watsu, profesionálního vodního terapeuta pod mezinárodní organizací WABA.

Klíč k srdci a Relaxační balíček

Vedené relaxace použiváme při našich víkendových prožitkových kurzech vaření a otužování jako součást programu. Zároveň jsou součástí našeho každodenního života. Klíče k srdci vás provedou do krajiny srdce, jeho světla a síly klidu. Relaxační balíček je tím, co vás naladí zpátky k sobě ve třech různých relaxacích, které dohromady mají téměř dvě hodiny.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Zachraň sám sebe

Záchranná brzda vychází z mé vlastní cesty na dno vyhoření a zpátky do oboru, který mi vyhoření způsobil. Operační středisko záchranné služby je jedním z nejstresovějších povolání a podepisuje se na fyzickém, psychickém i mentálním zdraví. Jakým způsobem je možné takhle vysoký stres kompenzovat? Záchranná brzda obsahuje deset rychlých a dostupných kroků sebepéče, které pomáhají uvolnit tělo, vyživit fyzickou i psychickou rovinu a zastavit se nad svým současným rozpoložením.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Průvodce laskavým ledem

Průvodce laskavým ledem vznikl již tento rok na jaře, kdy jsme neměly možnost pořádat workshopy a nabídnout tak více lidem jiný přístup k otužování. Naše cesta do ledové vody je plně vědomá, vedená uvolněním těla přes dech, přijetím diskomfortu a nepříjemných pocitů, jako přirozenou součástí života, které se není nutné bát.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Na začátku roku 2020 jsem prošla Plážovou základkou a díky ní jsme získala mnoho praktických nástrojů pro rozvoj a předání mého poslání. Kurz mě postavil před to, že pokud cítím, že nesu něco mimořádného, co může pomoci mnoha lidem, je potřeba to dobře pojmenovat. Jednoduše, jasně při tom od srdce předat dál. Pro mě stále ještě zraje ten čas, kdy začnu zcela sdílet svoje poslání. Stále vnitřně rostu k tomu ,abych dala světu vědět kdo jsem. Stále ve mě vrtá pochybnost o tom, co na to řeknou kolegové na záchrance :D
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže