header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

WASTEmANKA Anna Píšková

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Specializuji se na nakládání s odpady v domácnostech. Studovala jsem odpadové hospodářství a více než 10 let se věnuji testování ekologických alternativ ke konvenčnímu drogistickému zboží. Třídění odpadu, redukce odpadu a minimalizace produkce jednorázových plastů jsou 3 témata, která mi přirostla k srdci a neustále se mi hlavou honí myšlenky kolem nich. Skvěle se vyznám v hromadě pravidel třídění odpadu, a tak pomáhám lidem, aby třídili opravdu dobře a tím šetřili primární suroviny, vodu, energii, svou peněženku a v neposlední řadě přírodu. Ukazuji lidem cestu k trvale udržitelnějšímu způsobu života.

11+1 možnost čím nahradit igelitové sáčky

Když si e-book stáhnete, tak Vám pomůže: → Upevnit Vaše rozhodnutí o (ne)používání jednorázových igelitových sáčků. → Dozvědět se o výhodách/nevýhodách jak igelitových sáčků, tak ekosáčků. → S průzkumem a orientací na trhu ekosáčků – najít vhodné alternativy igelitových sáčků právě pro Vás. → S nákupem ekosáčků. → S domácí výrobou ekosáčků.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

50+1 možnost kam vyhazovat bioodpad

Kam ten bioodpad vyhazovat, když ne do do směsného koše? Možností je celá řada, každému může vyhovovat něco jiného, jelikož je v jiné situaci. I když bydlíte ve městě v bytě bez zahrady, tak máte výběr z mnoha možností! Chcete vědět, která možnost je nejlepší právě pro Vás? Můžete se to dozvědět v e-booku: 50+1 možností kam vyhazovat BIOODPAD.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže