header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Vzkvétání s Petrou Petra Konopásková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jsem intuitivní průvodkyně a díky této schopnosti se dokážu naladit na jemné energie, které pomáhají klientkám nalézt odpovědi na křižovatkách života. Pomáhám ženám vnést světlo a možná řešení do jejich životních situací. Ukazuji cestu, jak najít klíče k pozitivním změnám v jejich životě. Mou vášní je vědomé tvoření a práce se slovy, myslí a přesvědčeními. Vizualizace a afirmace jsou skvělá pomůcka pro záměry, které ve svém životě máme. Díky nim se stává dosažení našich snů snadnější.

3 způsoby, jak najít radost ve všem, co děláš

Každodenní život nemusí být nudný a není určen k tomu, abys ho žila čekáním na budoucí hezké okamžiky. Zjisti, jak můžeš začít prožívat chvíle tvého života v radosti už teď.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

10 důležitých kroků, jak rozkvést a žít v radosti

Průvodce na cestě k radosti, který obsahuje 10 kroků, které jsou potřebné k dosažení harmonie, sebevědomí, spojení se se svou vnitřní silou. Obsahuje techniky, které pomáhají nastartovat změnu a uvědomění si vlastní hodnoty.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Osobní intuitivní konzultace

Mohu ti pomoci s emocemi a strachy a s životními změnami, které zažíváš. Díky konzultaci spojené s intuitivním výkladem spolu můžeme najít odpovědi a klíče k tomu, abys mohla žít spokojený, šťastný a vyrovnaný život.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky tomuto kurzu jsem se zase o kousek přiblížila k vlastnímu podnikání. Kurz mi dodal základní informace a vedení, které jsem potřebovala. I přestože pracuji na plný úvazek a jsem samoživitelka, dokázala jsem vytvořit základ pro svou tvorbu. Jsem vděčná za veškeré informace a formu vedení, která mi velmi vyhovovala. Jsem také vděčná za podporu, která v této komunitě existuje. Nacházím se teprve na začátku a mám ještě plno plánů a nápadů, ale jak já o sobě říkám: „Jsem probíhající změna aneb „change in progress“.“ a tento kurz mi dodal obrovský vítr do plachet.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže