header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Vytiskni a tvoř Kristýna Pavelková

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jsem papírová inženýrka. Jménem Kristýna Pavelková, profesí architektka na rodičovské se dvěma syny. Zatímco mladší je ještě ničitel, starší (5 let) už je nadaný tvořitel, pro kterého vymýšlím různé papírové srandičky. Mým celoživotním koníčkem je totiž modelování z papíru a zkoumání různých technik, jak papír rozpohybovat. Miluju pop-up knihy, kdy na vás při otevření stránky vyskočí působivý trojrozměrný model. Sám Oskar – můj 5letý syn – už papírovému pop-up tvoření také podlehl a vymyslel si pro něj kouzelný název OTVÍRÁNKY. Ukazujeme nejen dětem, jak z obyčejného papíru vytvářet neobyčejná díla. Stačí popadnout nůžky a lepidlo!

Točená zmrzlina

Návody a šablony k vytvoření originálního pop-up prostorového obrázku zmrzliny
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

VELKÝ DÁREK v malém balení

Návody a šablony k vytvoření originálního pop-up blahopřání • panáček s velkou cedulí vyskakující z malého dárku • výběr z 12 předkreslených hlav • přesné šablony a podrobné návody na celý komplet včetně papírové mašle • dokreslete, dopište, dozdobte, jak je libo • vše připraveno k tisku na klasický formát A4 • kromě 3 vytištěných listů jsou potřeba pouze obyčejné nůžky, lepidlo a barevný karton
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Přinesl mi především nové obzory, nový směr seberealizace, seberozvoje a poznání nových inspirativních lidí. Po kurzu PZP jsem se poohlížela už snad těch 5 let, co jsem na rodičovské. Ale stále nepřicházel nápad na to správné téma v oboru architektury, se kterým bych chtěla do online světa. Na ten nápad jsem si počkala až do adventu 2021, kdy jsem doma v karanténě se synem tvořila z papíru vánoční ozdoby a blahopřání. Úplně se mi rozsvítila hlava, začaly se do ní sypat nové a nové nápady a hned od ledna 2022 jsem se přihlásila do kurzu PZP. Od té doby je to série nadšení, poznávání, překážek a malých či větších vítězství, která mě neskutečně baví!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže