header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Spočítejte si své podnikání Lucie Krausová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Pomáhám ženám neztratit se ve světě čísel a podnikání. Učím je přemýšlet nad podnikatelskými financemi, zvládnout zákonné povinnosti a výhodně nastavit platby státu. Spolupracuji s podnikatelkami na volné noze, majitelkami malých firem nebo menšími neziskovkami. Pomáhám jim převzít kontrolu nad financemi, aby jejich podnikání mohlo prosperovat a bylo dlouhodobě udržitelné. Soustředím se na podnikatelskou finanční gramotnost, jednoduché analýzy, finanční plánování a cenotvorbu.

Tabulka pro evidenci podnikatelských příjmů a výdajů

Stáhněte si tabulku, díky které získáte přehled o svých podnikatelských příjmech a výdajích. Připravíte si vše pro daňové přiznání a získáte podklady k tomu, abyste mohly své podnikání lépe plánovat.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Podnikání na mateřské a rodičovské

E-book, díky kterému pochopíte, kdy a jak si s malým dítětem můžete podnikat (a co a kdy je naopak zakázané). Jak můžete přispět do rodinného rozpočtu a neztratit přitom nárok na mateřskou a rodičovskou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Konzultace pro podnikatelky

Protože některé podnikatelské situace si žádají individuální přístup. Když si nevíte rady s nějakou podnikatelskou nebo účetní otázkou a nemáte se koho zeptat.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Všechny kurzy plážového podnikání mi přinesly svobodu. A to především svobodu v hlavě, změnu myšlení, odvahu dělat neznámé věci a překračovat své hranice. Díky tomu jsem se odvážila dělat svoji účetní profesi jinak. S větší péčí o člověka, než je v oboru běžné. To mě baví a klientky to oceňují. Proto se teď můžu svým podnikáním živit, aniž by mě užíralo.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže