header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Vysněné zdraví Radek Beran

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jmenuji se Radek Beran, jsem specialistou na regeneraci, spánek a léčbu chronických infekčních onemocnění. Pomohu vám vytvořit si klíčové návyky pro pevné zdraví a spokojený život. Zbavit se pomocí nich bolestí a chronických potíží, posílit odolnost a samoopravné schopnosti těla a získat novou energii do života. Po třicítce jsem často prodělával různá infekční onemocnění. I když jsem vždy pravidelně jedl, měl jsem stále větší hlad, těsně před obědem už vlčí. Prožíval jsem hypoglykemické stavy malátnosti, křeče, bolesti zad, dlouhodobé bolesti beder a častěji jsem podlehl únavě a s celkovou slabostí ležel v posteli. Moje návyky ohledně spaní a stravování rozhodně nebyly zdravé a udržitelné, trávení jsem měl oslabené, nedostatečné, částečně poškozené antibiotiky z léčení bakteriálních infekcí. Častější virózy jsem mylně kladl za vinu i ostatním lidem, když jsem viděl, jak velké množství lidí kolem mě je vždy během „chřipkové sezóny“ v bídném stavu a všichni se svými bacily vzájemně „obšťastňují“. Až později jsem poznal, že si za všechno můžu především sám a sám můžu vše velmi zlepšit. Natolik, že jsem si to ani nedokázal dříve představit. Neutuchajícím studiem zákonitostí lidské mysli, vlivu nemocí, infekčních patogenů a principů fungování lidského těla a především vlastní praxí jsem došel k mnohým uvědoměním. K tomu, co je pro zdraví a každodenní radostné prožívání života skutečně klíčové. Vždy jsem se zajímal o to, proč tomu tak je. Zajímal jsem se o to, jak spolu jednotlivá opatření souvisí, ladí či neladí, jak moc jsou ověřená a podstatná pro zlepšení zdraví. V těch nejdůležitějších návycích, se kterými vás chci seznámit, se snoubí výsledky vědeckých studií, zkušenosti moderní západní medicíny, tradiční čínské medicíny, ajurvédy, ruských léčebných postupů, zkušenosti lékařů, fyzioterapeutů, sportovních trenérů, odborníků na spánek a výživu, zdravotních klinik, organizací specializovaných na léčbu konkrétních nemocí, zkušenosti pacientů, kterým se podařilo své chronické nemoci vyléčit, a moje vlastní zkušenosti, kterými jsem si mnohé informace ověřil. Během své cesty jsem odhodil mnoho zbytečných zátěží, o jejichž přítomnosti a vlivu jsem dříve neměl ani ponětí. Prozřel jsem, když jsem zažil nečekané. Myslel jsem, že některé potíže mi byly dány do vínku, a přitom jsem se jich už dávno mohl sám zbavit. Z takových změn mám velkou radost. Více důvěřuju sám sobě, mám „čistou hlavu“, snadno se rozhoduju. Vím, co mi dobře slouží a co ne, a rád se sám na sebe spoléhám. Zjistil jsem také, že z vleku vnějších okolností je dost dobře možné se psychicky i fyzicky vymanit a stát se svobodným tvůrcem svého radostného života, navzdory tomu, že určité dění kolem sebe prostě nezměníte. Naučil jsem se i to, jak se osobně vyrovnávat s věcmi, které změnit nemůžu. Své zkušenosti nyní sdílím s ostatními lidmi, aby pro ně nebyl život strádáním, ale potěšením.

Klíčová opatření pro regenerující spánek

Díky e-booku Klíčová opatření pro regenerující spánek zjistíte, proč je spánek tak zásadní pro vaše zdraví a dlouhověkost. Při aplikování 10 zásad pro snadné usínání a hlubokou regeneraci si zlepšíte svůj spánek. Budete se moci klidně a s nadhledem rozhodovat a řešit v poklidu i obtížné úkoly a soustředit se na svou práci. Zlepšíte si náladu a budete moci fungovat bez napětí a podrážděnosti. Budete se lépe regenerovat a zbavovat se bolestí či zánětlivých onemocnění.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Plážová základka mi přinesla mnoho inspirace v podporující skupině lidí, vyjasnění vlastních talentů, jasné nasměrování k co nejkonkrétnějšímu podnikatelskému záměru, usnadnění souvisejících technikálií a spoustu potěšení ze smysluplného tvoření.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže