header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Vysmáté Tělo Šárka Beránková

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Vítejte, jmenuji se Šárka a jsem autorkou projektu Vysmáté Tělo. :) Učím ostatní, jak pečovat o své tělo i mysl. Jsem trenérka a terapeutka metody SPS a průvodce po cestě naším životem, abychom se cítili skvěle ve svém těle. – Specializuji se hlavně na Pohybovou terapii a SPS – Spirální stabilizaci páteře, metodu MUDr. Richarda Smíška, dříve pod názvem SM – Systém, což je nejúčinnější systém při akutních bolestech zad, velký pomocník pro výhřezy, skoliózy, ale nejlépe jako prevence a kompenzace našeho pracovního, či sportovního zatížení. A díky tomu se můžeme opět usmívat. :) – Také vás ráda provedu tím, jak si můžeme změnit nastavení vnímání o nás samých, o sebelásce, meditaci, jak se osvobodit, uvolnit, zacílit a zůstat vyrovnaní a s úsměvem.

Jak srovnat tělo během dne aneb jak zdravě stát, abychom předešli zdravotním problémům

Pro ty z vás, kteří ještě nenašli cvičení, které by vám pomohlo vyrovnat svalové dysbalance nebo zatím prostě nemáte čas, jsem sepsala několik základních pravidel, která vám skutečně pomohou začít rovnat tělo do správného postavení během vašeho běžného dne. Věřím, že tyto první krůčky vás posunou k dalším krokům, abyste nakonec vše dostali i do pohybu a cítili jste se zdraví a měli to: Vysmáté Tělo. :)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Dlouho jsem si přála něco změnit, najednou přišel kurz a já byla hned rozhodnutá. A pustila se do toho. Vzhledem k tomu, že jsem přes PC, weby a sociální sítě v podstatě nepolíbená, musím přiznat, že to pro mě bylo velké sousto. Ale dokázala jsem si sama vytvořit webové stránky, začít pracovat na soc. sítích a poprvé si stoupnout před kameru, což pro mě byl ten úplně největší krok. :) Stále nabírám zkušenosti, pokračuji svým tempem, ale věřím, že teď už se dokáži posunout a naplno dělat svou práci, která mě opravdu baví. A za tento velký krok a obrovskou zkušenost děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže