header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Vypni a tvoř Denisa Michaliková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jmenuji se Denisa a mou vášní je surfovat s nůžkami a lepidlem v ruce na tvořivých vlnách flow. Jsem máma dvou malých indiánů a tak musím něčím zazdrojovat svou schránku trpělivosti a empatie. Kolem sebe mám spoustu lidí (a já kdysi nebyla jiná), kteří se oddali své práci, například manažerské či mámažerské, a často po nějaké době ztrácí zapálení. Jsou frustrovaní, podráždění, nic nemá najednou smysl. Zapomněli na sebe. Znám to. A tak díky svým zkušenostem ukazuji lidem, jak se zastavit v každodenním shonu a dobít si baterky žití skrz práci rukama. Jak se opět vrátit k tomu, co kdysi tolik milovali. Jak díky této činnosti zastavit tok nekonstruktivních myšlenek, které otravují jejich bytí. Osobně vypínám svou mozkovnu nejraději u voňavých papírů a skládání slov do veršů, a tak mou srdeční záležitostí je výroba osobních a originálních přání - tvořím na míru duši ze slov a tělo z papíru. Ráda to naučím i vás v kurzu, který připravuji a věřím, že brzy spatří světlo světa! :)

17 tipů na to, jak originálně obdarovat novomanželský pár

Buďte originálním svatebčanem i v době, kdy dáváte novomanželům převážně finanční dary! Nechte se inspirovat tipy v e-booku, a překvapte mile nevěstu nápaditou a třeba ekologickou květinou. Potěšte novomanželský pár originálním a osobním dárkem. Žádné lapače prachu, ale dárky s nápadem a otiskem vaši práce.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Mnoho!:) Přes technické dovednosti, jako vytvořit si svůj web apod. Až po to asi nejdůležitější - začala jsem se věnovat na mateřské i něčemu jinému, než jen prdíkům - to mi hodně psychicky pomohlo a dodalo mi to většího smyslu všeho. Musím uznat, že cesta to není vždy jednoduchá. Donutilo mě to naučit se pracovat s časem, který mám a za podmínek, jaké mám. Zbavuji se perfekcionismu a minimálně jednou denně si musím opakovat Stáninu větu: "Nedokonalé něco, je lepší než dokonalé nic". Musela jsem si v sobě vyřešit bloky ohledně přijímání peněz, říkání ne apod. Kurz vnímám jako obrovskou investici do sebe sama. Není to jen o podnikání, ale díky kurzu se mi odkryly nezpracované věci, o kterých jsem neměla ani tušení a omezovaly mě i v osobním životě. Moc tímto Stáni, Jirkovi a celému týmu děkuji!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže