header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

13.komnata Tvé mysli Pavla Nováková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jsem regresní terapeutka a milovnice životního stylu jménem REIKI. Mou vášní je rozplétat tajemství ukrytá v minulosti, užívat si přítomnost a vědomě tvořit lepší budoucnost. Provedu i Tebe a pomohu Ti odhalit tajemství ukrytá ve Tvé minulosti, které Ti brání užívat si přítomnost.

13.komnata Tvé mysli

➡️ Trápí Tě zdravotní problémy a lékaři tvrdí, že jsi naprosto zdravá? ➡️ Máš nevysvětlitelné stavy úzkosti, deprese a strach z různých situací ve Tvém životě? ➡️Stává se Ti, že se stejné nebo podobné situace opakují? Co s tím? Může se stát, že máš ve svém podvědomí ukryté nějaké negativní emoce či zážitky, o kterých nevíš. Tyto skryté emoce a zážitky mohou působit na tvé fyzické zdraví, psychickou pohodu a další situace ve Tvém životě. A s tím přesně pracuje REGRESNÍ TERAPIE. CO TO JE? JAK TO FUNGUJE? ZÍSKEJ MŮJ EBOOK A PRONIKNI DO 13. KOMNATY SVÉ MYSLI.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Životní styl jménem REIKI

Jak Reiki funguje? Jak ho lze využívat v běžném životě každý den? To se dozvíš právě v tomto ebooku
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Nežij minulostí, ale pouč se z ní

Kniha plná skutečných příběhů, které odhalila regresní terapie.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Online program Uzdrav své vnitřní dítě

Tento online program je určený právě pro Tebe pokud se poznáváš v následujících situacích: 💔Neměla jsi šťastné dětství 💔Cítíš vinu, vztek nebo bezmoc 💔Bojíš se změn ve svém životě 💔Máš nevysvětlitelné stavy úzkosti 💔Cítíš strach, když máš dát najevo své pocity 💔Pochybuješ o sobě a nevěříš si 💔Vyvíjíš na sebe nátlak
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online kurz Životní styl jménem REIKI 1.stupeň

REIKI velmi pomáhá v následujících případech: 👉Pomáhá při úlevě od jakéhokoli fyzického onemocnění 👉Zlepšuje imunitní systém 👉Zvyšuje fyzickou regeneraci 👉Zvyšuje vitalitu 👉Uvolňuje mysl, uvolňuje napětí a stres 👉Vyvažuje emoce Reiki je univerzální léčivá energie. Je to jeden z oborů alternativní medicíny. Ale také určitý druh životního stylu. Jsme jí obklopeni a kdokoli z nás jí může používat pro sebe i pro pomoc druhým. Reiki nemá nic společného s náboženstvím ani filosofií. Nemá nic společného s tím jestli jsme věřící nebo ateisté. Tato životní energie je zdrojem života samotného a je mnohem starší než kterákoli náboženská filosofie.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže