header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Španělský hravě s Paulitou Pavla Nováková

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování
Absolvované kurzy
Mou životní vášní je španělština. Věřím, že nejlepší učení přichází skrze hru a interakci, a proto moje metody nejsou jen o gramatice a slovíčkách, ale o živých konverzacích, které Tě vtáhnou do světa hispánské kultury. Pomohu Ti proměnit Tvé první krůčky ve španělštině v hravou a vzrušující cestu!

Kartičky Španělština do peněženky

Objev Kartičky Španělština do peněženky" – Tvého nového pomocníka na cestě k ovládnutí základů španělštiny.. 💃Neustále se vymlouváš, že nemáš na učení čas? 💃Bojíš se, že nebudeš stíhat tempo učení? 💃Nebaví Tě učení z učebnice? Mám pro Tebe řešení, které se vejde přímo do Tvé peněženky! S těmito kartičkami bude učení hrou, kterou si můžeš vzít kamkoliv s sebou. Ať už čekáš ve frontě na kávu nebo se sluníš v parku, Tvé španělské dobrodružství může být stále s Tebou.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže