header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Výletománie se Zuzkou Zuzana Bezpalcová | TOP5 🏆 Plážová výzva 2021

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování
Absolvované kurzy
Miluji cestování a poznávání nových míst. Rok 2020 měl být pro naši rodinu rokem velkých změn. Chtěli jsme pro sebe objevit kousek ráje a vyzkoušet si, jaké to je být s rodinou daleko. Daleko od uspěchaného života, plného stresu, smogu a strnulých tváří. Udělat ten ohromný krok mimo svou komfortní zónu a mimo veškeré stávající jistoty. Naše plány nám i všem ostatním lidem po celém světě narušil covid, díky němuž jsme byli nuceni náš sen odložit na neurčito. A protože cestování je naší vášní, rozhodli jsem se objevovat pro nás více či méně známá místa v Česku. Naše výpravy s nadšením vymýšlím a plánuji. Prostřednictvím svých osvědčených tipů, rad a doporučení šetřím lidem jejich čas a přináším inspiraci.

Šumava TOP 5 výletů

Plánujete prožít svou dovolenou nebo prodloužený víkend na Šumavě? Chcete podnikat pěší výlety a túry, ale nevíte, kde začít? Toužíte objevit nedotčené kouty přírody a navštívit historické památky? Nestíháte plánovat a googlit, a přesto chcete tato krásná místa vidět, a odvézt si nezapomenutelné zážitky? Přečtěte si mého e-průvodce a najdete tipy, které zaručeně nezklamou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Mallorca TOP 5 výletů

Chystáte se strávit svou dovolenou na Mallorce, nebo teprve hledáte destinaci, kde je příjemné klima, teplé moře, množství památek, a která je vzdálena pouhé 2,5 hodiny letu? Nestíháte plánovat a googlit, a přesto si chcete odvézt nezapomenutelné zážitky? Přečtěte si mého e-průvodce a najdete tipy, které zaručeně nezklamou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Středočeský kraj - 8 výletů

V tomto ePrůvodci Vám nabízím 8 osvědčených výletů v regionu středočeského kraje, které jsme s rodinou podnikli. Trasy vybírám a plánuji vždy tak, abychom začínali a končili na stejném místě. NAPLÁNOVÁNO, TRASY OSOBNĚ OVĚŘENY, STAČÍ VYRAZIT! Ušetřete si x hodin strávených na internetu a nechte se mnou inspirovat!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jižní Morava - 8 výletů & 6 gastrotipů

Loňské léto jsme strávili s rodinou dva úžasné týdny na jižní Moravě a objevili mnoho krásných míst, o která se s Vámi chci podělit ve svém ePrůvodci. NAPLÁNOVÁNO, TRASY OSOBNĚ OVĚŘENY, STAČÍ VYRAZIT! Ušetřete si x hodin strávených na internetu a nechte se mnou inspirovat!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Bali - TOP 10 výletů

V tomto ePrůvodci Vám nabízím 10 osvědčených výletů po Bali, které jsme s rodinou absolvovali, doplněných o další zajímavosti a tipy. Bali můžete navštívit prakticky v každém ročním období a nemůžete být zklamáni. Ne nadarmo se Bali přezdívá ostrov bohů. Je to tropický ráj, který nabídne každému to, co má rád. Krásnou přírodu, květiny, zvířata, magické chrámy, sopky, rozmanitá jídla, pláže, rýžová políčka, cibetkovou kávu a mnoho dalšího. Ušetřete si x hodin strávených na internetu a nechte se mnou inspirovat!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
V letošním roce jsem absolvovala PZP základku a nelituji ani investovaných peněz ani svého času. Totálně se mi rozšířily obzory a dostala jsem do ruky precizní návody, co a jak udělat, abych nastavila a rozhýbala své on-line podnikání. Co však bylo na této ne vždy jednoduché a snadné cestě silným motivátorem byla naše FB skupina včetně PZP týmu plná pozitivní energie a skvělých nápadů. Moc za to děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže