header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Vydej si vlastní knihu Jiří Nosek

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Vydávám knihy autorům, jako jste vy. Vydal jsem jich více než 200 v nákladech od 20 do mnoha tisíc a mám možnost sledovat, jak si vedou, jejich prodeje i aktivitu autorů. Od r. 2015 píšu blog vydaniknihy.cz a v r. 2019 jsem vydal uceleného průvodce vydáním a propagací knihy „Vydej si vlastní knihu – Jak zachránit rukopis před šuplíkem a jak dostat knihu ke čtenářům“. Momentálně vytvářím online kurzy – připravuji Autorskou akademii zabývající se prodejem a propagací knih. Na serveru proverenykorektor.cz nabízím korektory, kteří prošli testem základních korektorských dovedností – cca 75 % korektorů neprošlo. Jsem digitální nomád. Mýmy azyly na zimu jsou asijské země, hlavně Thajsko a Burma. Země buddhistů.

Už nechci psát do šuplíku

Jak si ujasnit, co chcete a vybrat správný postup? Kolik vás vydání může stát? Jak knihu prodávat, jak zaplatit vydání z cizích peněz, jak si vybrat tiskárnu a zadat jí kalkulaci? Vítejte do světa knih a udělejte si jasno!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak prodávat knihu

Mám pro vás novinku. Vaše kniha se neprodá sama. Pokud spoléháte na to, že si ji lidé sami najdou, protože je dobrá, budete zklamáni. Podle čeho si knihkupci objednávají? Jaké jsou nejlepší strategie prodeje? Čemu se nevyhnete, chcete-li zvýšit prodej? Jak si to nejvíce usnadnit? Jak se píší a prodávají série knih?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Stabilitu do podnikání a dostatek nových zakázek díky psaní blogu a e-mail marketingu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže