header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Veterina přírodní cestou MVDr. Blanka Řehořková

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zvířata
Absolvované kurzy
Jmenuji se Blanka Řehořková, jsem veterinární lékařka a ráda používám byliny a bylinné preparáty při řešení příčin zdravotních potíží u zvířat. Proto jsem založila projekt Veterina přírodní cestou. V něm se dozvíte spoustu informací o použití bylin a bylinných preparátů Energyvet ve veterinární praxi a můžete si sestavit svou domácí lékárničku. Protože se na zdraví a nemoc dívám celostním pohledem, dozvíte se hodně i o stravě zvířat, z čeho můžete vybírat, jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých druhů stravování a jak strava souvisí s imunitou a celkovým dlouhodobým zdravím zvířat. A kdo chce jít ještě hlouběji a komplexněji, protože i zvířata mají psychiku a emoce, dozvíte se o psychosomatice. A sice jaký má psychika vliv na dlouhodobé zdraví nebo naopak nemoc. Přírodní cestou je možné zvířatům pomoci u chronických potíží i z velké psychické nepohody. Ráda vás tímto obdobím provedu.

Veterina přírodní cestou

V eBooku se dozvíte, že u zvířat, stejně jako u lidí, můžete použít hojivou sílu bylin. Ať už se jedná o nemoci akutní nebo chronické, nebo můžete účinky bylin použít i preventivně, například pro posílení imunity. Často lze byliny a bylinné preparáty použít bez klasických veterinárních léků. v eBooku naleznete i konkrétní rady použití bylin a bylinných preparátů u běžných onemocnění zvířat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Veterinární bylinné preparáty

V tomto eBooku vás seznámím se všemi veterinárními bylinnými preparáty Energyvet. Dozvíte se proč je používám a v jakých situacích můžete bylinné preparáty použít vy u vašeho zvířete, jaké jsou hlavní zásady jejich užívání, jak a kde máte bylinné preparáty skladovat a podle čeho vyberete vhodný preparát.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Domácí přírodní lékárnička pro vaše psy a kočky

Potřebujete si sami poradit s akutními potížemi u vašeho psa nebo kočky? A neběžet hned k veterináři? Chcete mít základní lékárničku pro svého psa nebo kočku? eBook DOMÁCÍ PŘÍRODNÍ LÉKÁRNIČKA PRO VAŠE PSY A KOČKY je přehledná příručka bylin a bylinných preparátů, které využijete doma, na procházkách nebo na cestách. Můžete si podle ní i vyrobit vlastní domácí bylinné oleje a masti (př. měsíček, kostival, třezalka). Budete vědět, že si v nenadálých situacích poradíte a po čem máte sáhnout.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Veterinární poradna

Hledáte způsob, jak pomoci svým zvířatům přírodní cestou, pomocí bylin a bylinných preparátů? Nebo chcete změnit stravu vašeho zvířete nebo druh krmení a chcete se o tom nejdříve poradit? Nebo vás trápí chování vašeho zvířete, úzkosti, agresivita, projevy falešné březosti a co s tím lze dělat? Ano, i v těchto případech byliny mohou velmi hojivě působit a harmonizovat psychiku. Nabízím veterinární poradenství na dálku po emailu, součástí poradenství je i moje další komunikace s vámi v průběhu řešení nemoci vašeho zvířete.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzům Podnikání z pláže se mi daří uchopit téma, kterému se velmi ráda věnuji a moc jsem chtěla, aby se o těchto možnostech dozvěděli i lidé nejen z mého okolí, ale i zdaleka, a mohli je využít. Moc se mi líbí zpracování kurzů opravdu velmi přehlednou formou. Z technické stránky online podnikání jsem měla dopředu dost velké obavy, ale texty i videa jsou velmi srozumitelná. Mám ráda lidský přístup autorů kurzu Stáni a Jirky Stiborových. Je možné se obrátit s dotazem přímo na ně, je možné diskutovat ve skupině se spolužáky, kde také potkávám milé lidi s velmi zajímavými tématy.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže