header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Vesmírné záležitosti Petra Iserová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
JSEM INSPIRÁTORKA, MOTIVÁTORKA A PRŮVODKYNĚ V OBLASTECH MYSLI, TĚLA A DUCHA. Pomocí nástrojů, které jsem získala na své cestě, ověřila je na sobě, svých blízkých a s mými klienty, pomáhám lidem nalézt příčiny jejich obtíží a postupnými kroky dostat jejich život do rovnováhy v různých životních situacích… Mé osobní kroky směřovaly nejprve do zdravotnictví, abych zjistila, že příčiny obtíží, které řeším, jsou často ÚPLNĚ JINDE….A tak jsem přes studium střední zdravotnické školy (obor zdravotní sestra), následnému studiu fyzioterapie a v průběhu praxe, které jsem se věnovala bezmála 25 let, došla do bodu, kdy mi to DOCVAKLO… V tomto období jsem se začala účastnit kurzů, workshopů a seminářů, abych dokázala NALÉZAT PŘÍČINY, které mě VE ŠKOLE NENAUČILI…Motivovala mě k tomu touha, abych mohla sobě i ostatním více pomoci. Tahle cesta hledání mě zavedla právě až za POMYSLNOU OPONU NAŠICH ŽIVOTŮ, kde nalézáme pravé příčiny a můžeme vědomě měnit svůj život k obrazu svému… OTEVÍRÁM tedy lidem “OPONY A ZÁVOJE” v jejich životních situacích. UKAZUJI a PŘEDÁVÁM jim NÁSTROJE, aby VĚDOMĚ MOHLI JÍT A TVOŘIT CESTU k radostnějšímu a lehčímu životu...

3 ZÁKLADNÍ KROKY K HARMONII MYSLI, TĚLA A DUCHA

Hledáte cestu, jak získat KLID, NADHLED či BALANC ve svém životě? Nebo dokonce přemýšlíte o tom, zda je to vůbec možné? V dnešní uspěchané a na výkon hnané době je to podle mě nutnost. Pokud tedy chcete AKTIVNĚ TVOŘIT SVŮJ VYSNĚNÝ ŽIVOT... Pokud jste zmítáni životem, hlava běží na plné obrátky, cítíte napětí ve svém těle a nevíte co s tím vším tlakem, který se možná neustále stupňuje (nebo jste zatím neúspěšní či hledáte další pohled na věc), pak právě pro Vás jsem vytvořila tento eBook. Získáte v něm pohled na tři důležité oblasti, které Vás dovedou k získání vnitřního klidu, nadhledu a rovnováhy na úrovních mysli, těla i ducha.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

MEDITACE "vystředění"

Chcete se propojit se svým středem? Získat více rovnováhy mezi Vaším vnitřním a vnějším světem? Dostat se do rovnováhy nejen v energii, zdraví, ale také v celém Vašem životě... Pak právě pro Vás jsem připravila tuto MEDITACI :))
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Minikurz 13 JEDNODUCHÝCH CVIKŮ, KTERÉ ROZPROUDÍ VAŠI QI A UVOLNÍ VAŠE TĚLO

Chcete uvolnit napětí ve svém těle? Rozhýbat jeho ztuhlé části nenásilným, jednoduchým a hravým způsobem? Toužíte mít více energie po celý den? Díky těmto třinácti cvikům také rozproudíte tok energie (Qi). Díky tomu budete výkonnější. Proplujete celým dnem s větší lehkostí... Díky minikurzu nejenže rozproudíte energii, vyladíte Vaše tělo, ale také zklidníte Vaši Mysl a ponoříte se do klidu přítomného okamžiku. Co víc si přát... ;))
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Průvodce 3 JEDNODUCHÉ KROKY K HARMONII SVÉHO STŘEDU/svého BYTÍ...

Trápí Vás zažívání, vylučování, bolesti zad a nebo se Vaše emoce podobají jízdě na horské dráze? Cítíte potřebu TVOŘIT ROVNOVÁHU mezi svým vnitřním a vnějším světem? Pak právě pro Vás jsem vytvořila Průvodce 3 JEDNODUCHÉ KROKY K HARMONII SVÉHO STŘEDU/svého BYTÍ... Průvodce je určen pro každého, koho zajímá, co vše náš střed ovlivňuje, kdy je nejpřínosnější ho ladit a rád by získal nástroje, informace a možnosti, jak se se svým středem jednoduše a efektivně propojit a pracovat. Tedy pro každého, kdo chce být TVŮRCEM svého Bytí a života v harmonii na úrovních Těla, Mysli i Ducha.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže mi přineslo možnost přenést mé zkušenosti do on-line světa. Předtím jsem působila v off-line a počítač téměř nepoužívala, vystačila jsem si totiž s telefonem… STÁNINY NÁVODY jsou natolik LUXUSNÍ a PROPRACOVANÉ, že i já naprostý POČÍTAČOVÝ LAIK, dokázala vytvořit web a kroky k automatizaci prodeje… Ano, dalo mi to zabrat, ale vím, že vesmír mi Stáňu prostě poslal a Já jsem vděčná, že jsem to pochopila…. Sama jsem zvědavá a těším se, kam se to všechno vyvine… STÁŇA JE podle mě novodobá ŠAMANKA, která NÁM, kteří cítíme volání své duše, pomáhá otevřít vrátka do on-line světa a být vidět. Provází nás skrze svou pomoc uskutečňovat naše sny a vize a často nás vede k našim skutečným darům a talentům… Stáňo díky ❤️ Petra
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže