header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Vědomí bohyně, uvnitř vás Lucie Snopková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jsem milovnice života, s duší revolucionáře :-) a tvůrce lepších zítřků. Otevírám nové cesty, možnost a příležitosti. Vracím, především pak láskou zraněným ženám, ztracenou víru v lásku, v sebe a v dobro. Láska je největším důvodem toho, proč se v životě radovat, a přesto nám vztahy s druhými přináší spoustu zklamání, smutku, bolesti a vnitřních zranění. Láska se tak stala mým tématem číslo 1. Učím ženy užívat neomezených schopností jejich mysli, inspiruji, jak se nevyčerpávat v "bojích" s druhými, sama se sebou, s osudem, jak nepodléhat sebelítosti, ale užívat své největší "zbraně," Vědomí bohyně, které je v každé z nás. OTEVÍRÁM MYSL A SRDCE ZÁZRAKŮM. Léčím zraněnou ženskou duši, aby mohla vyletět až K OBLAKŮM. Spojuji ženy se sebou samými, s pradávnými silami i se silou Nejvyšší. Vytahuji ze tmy Nevědomí nepodporující stereotypy a učím ženy vyvářet nové podporující přesvědčení, aby mohly vytvářet láskyplné a podporující vztahy. Inspiruji, jak přijmout lidství v celé jeho dualitě, jak s důvěrou splynout, stejně tak, jako se umět, v klidu a v lásce, vůči druhým vymezit. Pojďme dát spolu do souladu vaše JÁ , vaší jedinečnost, a vaše JSEM, tu pro druhé. I vás to naplní radostí ze života a láskou. Těším se.

6 kotev, které vás vždy podrží a díky kterým si více užijete života.

Nenechte druhé, aby vás vtáhli do svých bouří, vtáhněte je do svého klidu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Test pro vaší 1. čakru

Volně proudící energie v 1. čakře je pro ženy nesmírně důležitá. Usazují se v ní všechna nezpracovaná citová dramata z partnerských vztahů, a to i ve vaší rodové linii. Zjistěte, zda nemáte zablokovanou energii ve své 1. čakře.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Vědomí bohyně uvnitř vás

Vyčerpávají vás, zraňují a zklamávají vztahy? Díky e-booku získáte zpět svou energii a sílu, vyléčíte si svou zraněnou duši a začnete naplňovat plán své duše, a především si zrušíte si 8 nepodporujících myšlenkových vzorců a stanete se ženou milující i milovanou, oceňovanou a obdivovanou. Vstupte do neomezeného pole svých možností...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Aktivace partnera duše

Toužíte po partnerovi své duše? Splňte si svou touhu. Otevřete své srdce i svou mysl. Spojte se sama se sebou, s prastarými silami i silou Nejvyšší. Nastal čas naslouchat své duši?
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Balíček pro 1. čakru

Spojte se sama se sebou. Spojte se s Matkou Zemí. Zbavte se toxinů ve svém těle i mysli. Nechte volně proudit energii svým tělem. Nechte se podpořit meditací, vizualizací, afirmacemi a těmi správnými informacemi.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

10 tipů pro láskyplnější vztah k sobě i k druhým

Vztahy jsou alfou a omegou, především nás žen. Vztahy nás mohou buď ničit, můžeme díky nim stagnovat, anebo nás mohou podporovat. Začněte vytvářet podporující, láskyplné a harmonické vztahy. A nezapomeňte u toho na vztah k sobě samé. To Je ten nejdůležitější vztah vašeho života! Inspirujte se 10 tipy pro láskyplnější vztah k sobě i k druhým.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Získejte největšího spojence, Život.

Rozumíte správně životním vzkazům, které vám "Život" každou chvíli posílá? Rozumíte správně životnímu zákonu? Pak určitě nenadáváte na Život, nepotápí vás pocity bez-naděje a bez-moci, ale odvážně surfujete na vlně života. Možná by se hodilo, trochu více, posílit vaši víru v podporu Života, osvěžit mysl a možná se i podívat na životní vzkazy, které každou chvíli dostáváte, i Z JINÉHO, osvěžujícího, ÚHLU POHLEDU. To vše nabízí e-book : Získejte největšího spojence, Život. To není vůbec k zahození. :-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurs Podnikání z pláže mi dal mnohé a stále čerpám. :-) Především mi otevřel nové možnosti. Pomohl mi ujít obrovský kus na mé životní cestě, a tak jak profesně tak i osobně. Pomohl mi postavit se více sama za sebe, za to, kdo jsem, a proč tu jsem. Pomohl mi najít svůj přínos druhým, dostat to z hlubin mé duše a dostat to mezi lidi. :-) S radostí začít projevovat svou jedinečnost. Absolvování kursů Podnikání z pláže mi splnilo můj sen vytvářet radostnější, lepší a láskyplnější svět, v mnohem větším rozsahu a s mnohem větším dopadem. Myslím, že tento sen, kromě svých osobních snů, má většina plážovníků, v čele s úžasnou Stáňou. Celý tento projekt má úžasný záměr a obrovský přesah. Cítím, že je to obrovská šance a příležitost, je to obrovská tvořivá vlna energie, která nabaluje na sebe všechny probuzené, vědomé tvůrce, aby mohli, skrze sebe, začít tvořit. Je to obrovská příležitost pro vás, na vaší osobní úrovni, i pro celou naší společnost! A já jsem vděčná a šťastná, že jsem se zapojila se všemi svými dary a zkušenostmi, které mi Stáňa pomohla vyzdvihnout a naučila mě vidět v nich mnohem větší hodnotu, než bych sama dokázala. Stáňa perfektně směřuje vaší mysl k tomu, abyste ze sebe dostala to nejlepší a pak mohla i to nejlepší získávat. Vede vás do hlubin vaší duše, a rozptyluje vaše pochyby, strachy a pocity ne-dost-dobráctví. Vyzdvihne vaší jedinečnost a dá vám možnost zazářit! A zároveň vám dá nástroje online světa, jak může zářit vaše jedinečnost i na dálku. :-) Investovat, peníze, čas a energii, do online kursů Podnikání z pláže, je nejlepší možnou investicí, kterou můžete udělat. Kurs Podnikání z pláže vás, do slova a do písmene, naučí materializovat vaše myšlenky. Což mě zas a znova naplňuje radostí a úžasem. A to v dnešním světě není málo, co říkáte?
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže