header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Vědomé uzdravování Helena Hrachová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Objevte svou sílu a žijte život podle sebe. Jsme průvodkyně žen do jejich vnitřního světa. S lehkostí a v souvislostech objevím příčinu vašeho trápení. Společně proměníme vaše starosti a výzvy v dary. Tak, abyste objevila svou sílu, uzdravila svou vnitřní holčičku a žila život podle sebe. Najděte opět svou ženskou sílu. I když ji možná teď necítíte, máte ji. Nemusíte jet na výkon ani mít dokola špatné pocity. Přestaňte řešit, co si o vás myslí druzí. Propusťte, co nemusíte držet. Rozhodněte se pro radost a zdraví.

7 tipů, jak vyjít zdraví naproti, když jste nemocná

Když jsem byla nemocná, nevěděla jsem, kde začít... Tápala jsem, vystrašená a zahlcená vlastními pocity a myšlenkami. Myslela jsem si, že jsem prostě oběť. Věřím, že vy to můžete mít jinak. * Co můžete udělat hned, když onemocníte? * Jak na destruktivní myšlenky v hlavě? * Co s obviňováním a strachem? Ať už vám trápí malá nemoc, nebo "velká", ve videu najdete cestu a uděláte první kroky. Vydejte se na cestu vašeho uzdravení.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Život nečeká - 5 rituálů pro vědomé prožívání radosti

Taky se máte docela dobře, ale radost ve vašem životě nějak chybí…? Je to pár let, co jsem měla skoro všechno, ale necítila jsem vlastně nic. A radost? Nešlo to. Rutina, jeden den za druhým, jako bych žila v mlze. Čas běžel. Pak přišel zlom. A všechno bylo jinak… Trvalo to. Ale pochopila jsem. Radost není tam někde, radost je uvnitř. Uvnitř vás. Vy nemusíte čekat. * Inspirujte se. * Zasněte… * A objevte kouzlo rituálů. Položte si 5 zásadních otázek a vraťte radost znovu do svého života.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

5 tipů, jak zvládnout strach z nemoci - webinář ZDARMA

Jak byste se cítila, kdybyste si dovolila NEMÍT STRACH? Strach... slovo skloňované všude kolem. Vy se ale nemusíte nechat strhnout. * Naučte se, jak se strachem pracovat, pochopit a transformovat ho. * Pojďte se společně přestat bát.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Audio meditace Rituály pro radost

- Jste v náročném období a dochází vám síla? - Sklouzáváte do negativních myšlenek, emocí, apatie a chcete z toho ven? - Nevíte už, kde vám hlava stojí, a vy netušíte, jak se na chvíli zastavit a naladit se na sebe? * Pusťte si 5 mini meditací, které vás uvolní a přiblíží k sobě samé. * Vydejte se na cestu za svou silou a životem podle sebe.  Udělat to můžete jen vy. Protože VY jste důležitá.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Uzdrav se jinak - 7 kroků ke zdravé mysli a tělu

- Toužíte být zase zdravá, ale nevíte, jak to udělat? - Cítíte někde uvnitř, že vaše myšlenky a pocity můžou souviset s vašimi zdravotními problémy? - Chcete si pomoci, ale nevíte, kde začít? Začtěte se do příručky. :) * Zjistíte, jakým přešlapům se můžete vyhnout. * Dozvíte se, jak pracovat se strachem, stresem, vašimi myšlenkami a emocemi. * Prožijete si, jaké to je cítit zase energii, naději a radost. Protože vy máte moc být (zase) zdravá
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Nemoc přichází, aby nás uzdravila

Jak se změní váš život, když si dovolíte ZŮSTAT ZDRAVÁ? Nemoc... Slovo, které teď slyšíte všude. Vy se ale nemusíte nechat strhnout. * Půjdeme společně do hloubky. * Dostanete k dispozici praktické tipy, které fungují. * Odhalím vám svůj osobní příběh, kdy jsem se vyléčila z rakoviny. Možná máte strach z nemoci... Co když ale nemocná být nemusíte?
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Konzultace

- Chcete se přestat snažit? - Pustit z hlavy špatné pocity a "měla bych"? - Toužíte si zase tvořit s lehkostí svůj život? - Chcete začít začít s uzdravováním sebe sama, své vnitřní holčičky, ale nevíte jak? * S lehkostí a v souvislostech objevím příčinu Vašeho trápení. * Mám dar vidět souvislosti i tam, kde byste je nečekaly, ráda je pro vás odhalím. "Heleno, s nikým jsem se ještě necítila jako s Vámi." Píší mi ženy. :) * Naučte se i vy dávat sebe na 1. místo a začít opravdu tvořit svůj život. Těším se na vás!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Cesta tichem k hlasu těla - prožitkový víkend pro ženy

VSTUP PRÁVĚ OTEVŘEN! - Jste znavená posledními náročnými měsíci? - Toužíte mít chvilku pro sebe? - Chcete zažít nádhernou skupinu žen a léčivou ženskou energii? Přestaňte o tom jen snít a jeďte s námi do Lozic. Pojďte s námi oslavit nádherné dny babího léta! Tvořením, tancem, sdílením, přijetím a uzdravováním sebe sama Zažijete chvíle, které ve vás zůstanou.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže mi změnilo život. Beze sporu, bez přehánění, bez debat. Díky Stáni, Jirkovi a Verči jsem začala uskutečňovat svou vizi. Vzala do náruče svou odvahu i strach a vydala se na cestu vlastního podnikání. Díky základce jsem si pojmenovala své milované téma a udělala první kroky. Střední mi pak rozšířila obzory a posunula mě lidsky i byznysově na další úroveň. Nevím, jestli bych bez Plážovky, tedy hlavně lidí v ní, začala podnikat. Každopádně: Děkuji Ti, Stáňo, znovu a znovu. Že jsem uposlechla hlas v sobě a nechala se vést. A že jsem vstoupila do Podnikání z pláže - a začala vyprávět příběh, který žiju. ;-) A dnes můžu pomáhat ženám a doslova měnit jejich životy - v cestě za zdravím, radostí a vnitřní silou.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže