header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Vědomé uzdravování Helena Hrachová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem průvodkyně Vědomého uzdravování. Pomáhám ženám najít v nemoci novou příležitost, vrátit radost do života a objevit jejich vnitřní sílu a dary duše. Nemocí život nekončí. Naopak! Nemoc přichází jak zpráva, že nastal čas něco změnit. Že jsme sešli z cesty své duše. Rozluštit to není vždy snadné... Zvu vás na cestu pochopení. Díky vlastní zkušenosti s těžkou nemocí totiž vím, jak je důležité přijmou a milovat sama sebe. Pomůžu i vám najít cestu ke zdraví, radosti a vlastní vnitřní síle skrze vztah k sobě a pochopení vlastních programů a bloků.

7 tipů, jak vyjít zdraví naproti, když jste nemocná

Když jsem byla nemocná, nevěděla jsem, kde začít... Tápala jsem, vystrašená a zahlcená vlastními pocity a myšlenkami. Myslela jsem si, že jsem prostě oběť. Věřím, že vy to můžete mít jinak. * Co můžete udělat hned, když onemocníte? * Jak na destruktivní myšlenky v hlavě? * Co s obviňováním a strachem? Ať už vám trápí malá nemoc, nebo "velká", ve videu najdete cestu a uděláte první kroky. Vydejte se na cestu vašeho uzdravení.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Život nečeká - 5 rituálů pro vědomé prožívání radosti

Taky se máte docela dobře, ale radost ve vašem životě nějak chybí…? Je to pár let, co jsem měla skoro všechno, ale necítila jsem vlastně nic. A radost? Nešlo to. Rutina, jeden den za druhým, jako bych žila v mlze. Čas běžel. Pak přišel zlom. A všechno bylo jinak… Trvalo to. Ale pochopila jsem. Radost není tam někde, radost je uvnitř. Uvnitř vás. Vy nemusíte čekat. * Inspirujte se. * Zasněte… * A objevte kouzlo rituálů. Položte si 5 zásadních otázek a vraťte radost znovu do svého života.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Klub Vědomého uzdravování

Jak byste se cítila, kdybyste našla podporu a inspiraci pro vaše uzdravování, vnitřní sílu a radost?  - Připadáte si sama (nejen) na své zdravotní trable? - Nedaří se vám najít si čas na sebe, odpočinout si a vyčistit si hlavu? - Jste ztracená v záplavě informací a rad? Mám pro vás místo, kde najdete podporu, nové poznatky a porozumění. Možná se teď cítíte trochu jako oběť. Nemoci, okolností, náhody, nespravedlnosti, důsledků jednání jiných... Moc dobře to znám. Léta jsem žila v roli oběti. Vy ale můžete začít svůj život tvořit. A nemusíte na to být sama. * Obklopte se ženami, které řeší podobné věci jako vy. * Užijte si léčivé a nabíjející meditace. * A objevte zase radost a vnitřní sílu. 
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Audio meditace Rituály pro radost

- Jste v náročném období a všechnu sílu vám bere nemoc? - Sklouzáváte do negativních myšlenek, emocí, apatie a chcete z toho ven? - Nevíte už, kde vám hlava stojí? Jak se přitom všem ale zastavit a myslet na... radost? Radost je na cestě ke zdraví a spokojenosti zásadní. A nepřichází zvenku, jak jsem si dlouho myslela. Tvoříme si ji my sami. * Nalaďte si sama na sebe, na svou intuici. * Naučte se oceňovat sama sebe. * Pusťte si 5 léčivých meditací a dovolte si zase pocítit radost.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Uzdrav se jinak - 7 kroků ke zdravé mysli a tělu

- Toužíte být zase zdravá, ale nevíte, jak to udělat? - Cítíte někde uvnitř, že vaše myšlenky a pocity můžou souviset s vaší nemocí? - Chcete si pomoci, ale nevíte, kde začít? Začtěte se do příručky. :) * Zjistíte, jakým přešlapům se můžete vyhnout. * Dozvíte se, jak pracovat se strachem, stresem, vašimi myšlenkami a emocemi. * Prožijete si, jaké to je cítit zase energii, naději a radost. Protože vy máte moc být zase zdravá
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Nemoc přichází, aby nás uzdravila

Nemoc přichází, aby nás uzdravila? Dříve bych si řekla, že je to nesmysl. Dnes už vím, že to tak je. Nemoc nás upozorňuje na to, že jsme sešli z cesty. Že ne-nasloucháme své duši. Je to i vaše šance. - Trápí vás zdravotní problémy a už na to nechcete být sama? - Cítíte se zahlcená informacemi a nevíte, kam sáhnout? - Toužíte po tom cítit se zase lépe? * Naučíte se udělat z nemoci a změny příležitost. * Dostanete konkrétní nástroje, díky kterým si dokážete pomoci. * A hlavně: budete se cítit mnohem lépe! Už nemusíte uzdravování odkládat.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Konzultace

- Trápí vás zdravotní problémy? - Necítíte v životě radost? - Cítíte, že to potřebujete s někým probrat, svěřit se? - Chtěla byste začít s uzdravováním sebe sama, ale nevíte jak? * Podíváme se společně na to, co vás trápí. * Ukážu vám jiný pohled na věc. * Zjistíte, že existuje řešení. I když ho možná teď nevidíte. Mám dar vidět souvislosti i tam, kde byste je nečekaly, ráda je pro vás odhalím. Nadhled a pohled z druhé strany vám ušetří vám spoustu času, trápení a hledání. Otevřeme vaši novou cestu, nové příležitosti... Těším se na vás!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže mi změnilo život. Beze sporu, bez přehánění, bez debat. Díky Stáni, Jirkovi a Verči jsem začala uskutečňovat svou vizi. Vzala do náruče svou odvahu i strach a vydala se na cestu vlastního podnikání. Díky základce jsem si pojmenovala své milované téma a udělala první kroky. Střední mi pak rozšířila obzory a posunula mě lidsky i byznysově na další úroveň. Nevím, jestli bych bez Plážovky, tedy hlavně lidí v ní, začala podnikat. Každopádně: Děkuji Ti, Stáňo, znovu a znovu. Že jsem uposlechla hlas v sobě a nechala se vést. A že jsem vstoupila do Podnikání z pláže - a začala vyprávět příběh, který žiju. ;-) A dnes můžu pomáhat ženám a doslova měnit jejich životy - v cestě za zdravím, radostí a vnitřní silou.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže