header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Vědomé psaní Kateřina Kaclíková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Zdravíčko, jmenuji se Kateřina a jsem spisovatelka, režisérka, dramaturgyně a herečka na volné noze. Krom toho také nadšená máma, tulačka i cestovatelka. Mou vášní je život a mým posláním je ho vyprávět. Navzdory četným překážkám spojených s převážně s dyslexií, jež vedlo k odrazování i negativním proroctvím, jsem se nechala vést svým snem být spisovatelkou a dokonce vystudovala obor Tvůrčí psaní a publicistiky na Literární akademii a obor Scenáristiky a dramaturgie na Filmové a televizní fakultě Akademie múzických umění v Praze. Jelikož sama vím, jak je tvůrší usilý namáhavé a jak pochyby dokáží zatížít obzvláště pokud se k nim přidá i podceňování okolí. Předávám dnes své zkušenosti z praxe, studia i života při svém mentoringu a sdílím také vnitřní pohled ve vlastních příbězích, abych na cestě podpořila i ostatní, jelikož vím, že pomocí sdílení příběhů lze měnit svět. Krom osobních mentorigů, dramaturgie ať už produkční či tvůrčí, pomáhám lidem také skrze vlastní projekt Vědomého psaní, nalézat tu nejryzejší autenticitu a udržet si odvahu ve svém tvůrčím úsilí tak, aby sami mohli vyprávět své vlastní příběhy, kterými přinesou poznání i dalším. Neboť je-li tvorba upřímná a ryzí, je to jejím nevyhnutelným důsledkem. Mým cílem je do psaní a tvoření vnášet lehkost a uvědomělé bytí, které vede k přirozenému ve svém psaní, i k naplněnějšímu životu." Mohu tě ve tvém tvůrčím usilý podpořit? Napiš .) Hledáš ematickou mentorku? Jsem tu pro tebe. Sháníš dramaturgyni svého projektu, režisérku, fotografku nebo obsazení. I na tom se můžeme domluvit. S láskou Kateřina

Audio povídka - Královský proud - Zdarma

Chceš zažít Prahu z pohledu cizince i domácích? Staré město pražské. Současnost. Dva mladí lidé na staropražské dlažbě, lákají do moderního podniku na jednu z těch nejstarších podívaných? Letáčkářka a letáčkář si odbývají svou šichtu v proudu turisty zaplavené dlažby. Co prožívají? Kam turisty lákají? A jak si v tom proudu sami postojí? Poslechněte si autorskou povídku z pera i hlasu Kateřiny Kaclíkové zDARma. (Pro posluchač*e(ky) od věku 13+.)
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

E-povídka MÁ ŽIVÁ ABECEDA

Jak těžké je učit se číst? Chodit do školy? Nebo se jen umět oblékat? Vzpomeneš si, jaké za tím vším bylo úsilí? Když to vše probíhalo téměř naráz a navíc v čase, kdy všechno kolem bylo neskonalé dobrodružství a zvalo tě k vlastnímu zkoumání a objevování? Obejmi se e-povídkou Má živá abeceda. Ponoř se do příběhu Editky, která se školou i čtením začíná a prožívá všechno právě teď a tady. Navrať se díky ní do vlastního dětství. Objev díky ní i jakou výzvou k tomu všemu může být dyslexie. Víš oč jde? Co to je? Možná je tvou součástí a žitou zkušeností, možná tušíš... Nebo netušíš vůbec... Nyní máš příležitost nahlédou dovnitř a prožít si ji skrz na skrz. Prožij si první zkušenosti se školou, četbou i dyslexií skze e-povídku Má živá abeceda a obohať svou vlastní životní zkušenost.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Plážové základky mi přišel právě vhod ve chvíli, kdy jsem se porozhlížela po takovém nástroji, který by mi umožňoval si sestavit web a vlastní blog na vlastní platformě srozumitelnou a lehkou formou, tak abych se mohla zamřit na tvorbu a svobodně ji popouštět do světa. Systém, kterým kurz provází krok po kroku s propracovaným navázáním různých aplikací, umožňujících automatizaci rozesílání e-booků, platem a pod., který kurz také obsahuje mi otevřel obzory přesně do těch míst, ke kterým jsem chtěla směřovat, ale netušila vůbec jak fungují. Jsem moc ráda, za tu možnost si celý proces vytvořit funkčně a na míru. Jsem vděčná, že mi přístup do kurzu zůstává po celý život, a tedy, že se k němu mohu vracet, revidovat a aktualizovat jej, nebo třeba i přetavit v něco zcela nového, budu-li to tak někdy cítít. Už pro tu celoživotní jistotu podpory, ale nejen kvůli ni, jej vřele doporučuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže