header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Vědomá výchova Gabriela Přikrylová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jsem máma dvou malých dětí, která se ráda zamýšlí nad (ne)prospěšností naučených vzorců chování a to nejen ve výchově. Respektující vztah k dětem mi ukázal cestu, jak zvládnout mateřství, nezbláznit se z toho a zároveň v tom být šťastná. Ukazuji rodičům, že dát sebe na první místo, není sobectví, ale cesta ke spokojenému životu.

Nemusíš křičet, aby tě poslouchaly.

Toužíte po laskavější komunikaci s dětmi? Chcete znát konkrétní příklady? V této knize Vám ukážu 10 každodenních situací s dětmi a jejich možná řešení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Já jsem tady taky!

E-book o tom, jak zůstat laskavou a klidnou mámou i v náročných situacích.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Do kurzu jsem šla především proto, že jsem potřebovala přesný návod na tvorbu praktických částí podnikání pro můj již vytvořený projekt Vědomá výchova (webové stránky, automatizace prodeje, tvorba samotného produktu, atd.), a to kurz splnil podle očekávání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže