header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Vědomá jóga Lucie Polesná

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jsem lektorkou jógy a pomáhám lidem cítit se dobře ve svém těle. Sama jsem si prošla onemocněním a pocitem beznaděje, jóga mi ukázala cestu ke zdravému tělu a spokojenému životu. S pokorou a radostí předávám své zkušenosti dál. Jsem autorkou e-booku Jóga pro zdravá záda a on-line kurzu Vědomá jóga. Sama žiji s revmatickým autoimunitním onemocněním a hledám cesty ke spokojenému životu. I když jsem dlouho cvičila jógu, zůstávala jsem spíše na fyzické úrovni, bylo mi sice mnohem lépe, ale stále jsem měla pocit, že nemoc drží pod kontrolou mě a ne já ji. Změny se začaly dít až ve chvíli, kdy jsem si dovolila být více sama sebou a začala žít více vědomě. K takto komplexnímu přístupu Vás vedu i ve svém on-line kurzu Vědomá jóga, abyste mohli poznat co Vám dělá dobře.
on-line kurz jógy

Vědomá jóga

Sama jsem se léta trápila bolestí zad, nejdříve to byly vyhřezlé plotýnky a poté zánětlivé onemocnění způsobující srůstání páteře - Bechtěrevova nemoc. Vždy jsem cítila, že mi dělá dobře pohyb, ale i tak mě často přepadaly bolestivé stavy. Až ve chvíli kdy jsem začala pohyb vnímat více vědomě, pozorovat ho zevnitř, vnímat svoje tělo v pohybu a pracovat s myslí se začaly dít změny. Tu radost z pohybu a života bez bolesti, bych Vám chtěla předat. Proto jsem pro Vás vytvořila komplexní kurz jógy, který Vás povede k lepšímu poznání sama sebe, pružnějšímu a pevnějšímu tělu, klidnější mysli a spokojenějšímu životu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Jóga pro zdravá záda

Jóga pro zdravá záda

Vytvořila jsem pro Vás jedinečný e-book pro domácí cvičení, který Vás naučí hýbat se tak, aby Vás záda nebolela. V e-booku jsou jednotlivé pozice velmi podrobně popsány a ještě doplněny o názorné fotografie, tak aby podle nich zvládl cvičit opravdu každý. Mým přáním je pomoci Vám zavést pravidelný pohyb do každého dne, a proto publikace jako bonus obsahuje cvičení se židlí vhodné do kanceláře a sestavu pro ranní protažení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem se naučila vytvořit webové stránky, ale jako hlavní přínos spatřuji to, že jsem našla odvahu vykročit do on-line světa, a díky tomu mohu šířit své poslání. Velmi mi pomáhá neustálá motivace, Váš zájem a podpora. Díky Stáňo a Jirko za to co děláte, jste skvělí :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže