header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

V rytmu pánevního dna Michaela Pospíšilová | TOP5 🏆 Plážová výzva 2021

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jsem maminkou dvou chlapečků. Jsem také fyzioterapeutkou, ale dlouho jsem se v tomto oboru hledala... Nebylo tu nic, co by mě bavilo, zaujalo, co by mělo přesah a sytilo tu mou duši. Až vlastní příběh s dysfunkcí pánevního dna mi otevřel dveře i oči. Došlo mi, kolik z nás žen o svém pánevním dnu i o svém ženském zdraví, tak málo ví. A tak započala má cesta v tomto krásném ženském světě. Několik let vedu kurzy s tématikou pánevního dna... vrátila jsem se do ordinace a rozhodla jsem se, že ženám ukážu jak mohou své pánevní dno vrátit zpátky do svého života.

Rozcestník pro Vaši inkontinenci

Vždy, než se žena pustí do řešení své inkontinence je dobré vědět, JAKÝ druh inkontinence vlastně má.. neboť pak i následná péče je rozdílná. Proto jsem sepsala tento rozcestník... jako základní pochopení a směr pro všechny ženy, které tato diagnóza trápí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Dejte své inkontinenci vale !

Inkontinenci nemusíme přijmout jako normální součást svého života. Nenechme si namluvit, že TO tak po porodu bývá, že už na to máme věk... Inkontinence se dá řešit, jen je potřeba vědět jak na to :-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže