header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

V hlavě Hanka Jurásková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Provázím lidi z životní šedi do barev života. S čím za mnou můžete přijít? Se vším, co Vám dělá těžkou hlavu. Jsem odborník s životní zkušeností - krotitelka strachů, koučka, terapeutka, lektorka a mentorka životní pohody. Laskavě, ráda a když to jde, tak i s humorem, Vás naučím, jak můžete žít spokojeněji každý den.

Tři kouzelné otázky

Položím Vám 3 jednoduché otázky, které si můžete položit každý den ráno. Jsou kouzelné, mají v sobě sílu vyčarovat Vám pohodovější den.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Nakopnutí do pohody

V uzavřené FB skupině Nakopnutí do pohody si se mnou projdete 10denní výzvou "nakopávací" dvouminutkové psychohygieny.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

DESATERO

Inspirativní desatero pro pohodovější den.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Desatero pohodářky Hanky

V knize Životní desatero pohodářky Hanky mám pro Vás spoustu inspirace, historek ze života a praktických tipů, jak se dostat do pohody. Každý den přináší mnoho situací, kdy můžete nápady a tipy z knihy zkoušet a zlepšovat se.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

KARTY OSOBNÍ POHODY

Karty osobní pohody jsou každodenním pomocníkem pro zvednutí nálady. Karty Ti hravým způsobem připomenou, že máš tělo, které je potřeba protáhnout a mysl, která si zaslouží osvěžit. Balíček obsahuje celkem 84 karet, 42 karet jsou jednoduchá cvičení na protažení těla a 42 karet jsou drobné úkoly na osvěžení mysli.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Akreditované vzdělávání pro učitele

Nabídka praktických výcviků, seminářů akreditovaných MŠMT v systému DVPP
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Konzultace

Pozorně naslouchám Tvým trápením. Kladu Ti otázky, které Tě nutí přemýšlet. Já se umím ptát a Ty máš příležitost se na vše podívat trochu jinak než obvykle. I díky tomu objevuješ ta nejlepší řešení. Jen se sama/sám sebe tak neptáš. Dokáži Tě dostat k sobě.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky Stániným kurzům jsem vidět i v éteru :-) Miluji svou práci, jsem nadšenec pro lidské tělo, mysl i naši duši. Pracovala jsem výhradně naživo. Jen díky Stániným kurzům jsem si dokázala vytvořit web a na dlouhou dobu mi to i stačilo. Brala jsem to jen jako možnost zviditelnění. Základkou plážovky jsem prošla již před 5 lety. Později i střední a vysokou. Až v tomto roce jsem připustila a dovolila si možnost, začít vytvářet online produkty. Dlouho jsem váhala, zda vůbec své služby chci a mohu s plnou zodpovědností dělat online. Dnes již věřím, že můžu. Začala jsem vysílat webináře pro vedení škol a dostalo se mi nádherné zpětné vazby. Ověřila jsem si a uvěřila, že to jde. Bez Stániných velmi praktických návodů by mi to zřejmě trvalo dalších 10let :-) Mezi plážovníky jsem poznala řadu báječných lidí, které bych neměla šanci potkat a spřátelit se s nimi. Děkuji za vše.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže