header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Úspěšně do penze Jana Streichsbierová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jednou z největších životních změn, kterou člověk prochází, je ukončení pracovní kariéry a odchod do penze. Toto v současnosti velmi opomíjené téma je mojí specializací. Pomáhám jednotlivcům i skupinám připravit se vědomě na tuto novou etapu, a to jak z pohledu psychiky, vztahů a emocí, tak i po praktické stránce nutné administrativy a finančního aspektu. Pokud ještě pracujete nebo už jste do tohoto jedinečného období života vstoupili, zaslouží si tento krok Vaši pozornost. Protože věřte mi, BUDOUCNOST JE to, co začíná právě dnes.

Kapitola z eKnihy BUDOUCNOST JE zdarma

Jedna ze sedmi kapitol placeného produktu, eKnihy BUDOUCNOST JE.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Desatero do penze

Souhrn témat, kterými by se každý měl zabývat nejen před vstupem do penze.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

BUDOUCNOST JE

Motivační kniha s pracovní částí (myšlenkové listy). Ukliďte si ve svém životě, zvědomte si čas, věk i běh života a vstupte do skvělé etapy Vašeho života. Co chceš, to můžeš.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mě provedl nejen tvorbou svého podnikání, ale hlavně ujasnění si, co je opravdu mým cílem. I díky tomuto kurzu vnímám svůj 2021 jako rok růstu, sebepoznání a plného života. Děkuji tedy nejen za perfektní zpracování, ale také za toto zvědomnění svých snů. Jsem neplacenou ambasadorkou kurzu a doporučuji ho kolem sebe:)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže