header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Upcykluj a tvoř Lucie Balvínová

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem expertka na upcyklaci a experimentování v tvoření. Zaměřuji se na přeměňování nepotřebných produktů v nové materiály či produkty lepší kvality. Především přešívám oblečení nejen pro sebe, ale i pomáhám s úpravami rodině či kamarádům a vymýšlíme spolu různé „vychytávky“. Využívám svou tvořivost, smysl pro ekologii a píli a ráda experimentuji. Vznikají tak nejen nové kousky do šatníku, ale i nová dekorace. Baví mě především kombinace s plátnem a akrylem. Předávám druhým své zkušenosti s upcyklací pomocí ucelených tématických návodů.

3+1 důvod schovat zbytky látek

→ Co takhle zužitkovat i nejmenší odstřižky látek? → Naučíte se vytvořit obraz kombinací akryl/látka. → Bez šicího stroje vyrobíte dózu s jehelníčkem. → Ušijete retro čelenku s mašlí pro děti, dospělé nebo miminka. → A chovatelé koček potěší své miláčky hračkou plněnou šantou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

5x jak upravit kalhoty teď!

Ukáži vám, jak jednoduchým způsobem naložit se starším a zdánlivě nepotřebným oblečením tak, aby Vám už zbytečně nezabíralo místo ve skříních, ale unosili jste ho originálním a zajímavým způsobem. Naučíte se: → jak jednoduše prodloužit kalhoty → jak jednoduše rozšířit nohavice kalhot → jak spravit prošoupaný rozkrok → jak předělat kalhoty/kraťasy na ukni → jak jednoduše zúžit kalhoty v pase
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže