header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Učit nebo neučit Stáňa Kratochvílová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Vše o vzdělávání od školky až po vysokou! Pohybuji se s nadšením v oblasti domácího vzdělávání, soukromého, státního a církevního školství, alternativního vyučování včetně unschoolingu téměř 20 let. Ráda nabyté legislativní informace, materiály a tipy k výuce i vzdělávací postřehy předám také vám.

Povinné předškolní vzdělávání v otázkách a odpovědích

Ebook, který vás seznámí kompletně s veškerými dostupnými informacemi o povinném předškolním roce od legislativy po jednotlivé vzdělávací možnosti, jak je plnit, a to včetně individuálního vzdělávání. Součástí jsou fomuláře ke stažení a jako bonus jsou moje praktické znalosti jako metodičky individuálního vzdělávání z Ověřování předškoláků a členství ve skupině Povinný předškolní rok – odpovědi na vaše dotazy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Adventní cesta za štěstím aneb Kam nás domy zavedou?

Netradiční adventní kalendář s kouzelným příběhem na pokračování na každý den, tipy na adventní tvoření s dětmi a „architektonickými okénky“, kde dětem jemným způsobem přibližujeme jednotlivé architektonické zajímavosti domů, jimiž procházejí hlavní hrdinové Mona a Jon. :) Jako bonus celý příběh v audiopodobě namluvený herečkou Terezou Rumlovou.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Co mi kurz přinesl? Nový život, život v on-line světě. Proto jsem po nadšeném abslovování první plážové základky neváhala a pustila se i do dalšího studia na plážové střední a vysoké a i po 5 letech kurzy stále používám, využívám a čerpám z nich! Po 3 letech práce na projektu Učit nebo neučit mám v databázi 10 tisíc kontaktů, na FB 5 tisíc fanoušků a to vše jsem díky skvělým návodům v kurzu zvládla i se 4 dětmi v domácí škole a s péčí o rodinnou firmu. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže