header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Účetní kavárna Lenka Vochozková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jmenuji se Lenka Vochozková a jsem účetní. Vedu účetnictví klientům po celé České republice, snažím se svou práci co nejvíce digitalizovat. Díky tomu již může být i účetní digitálním nomádem a pracovat odkudkoli, postačí pouze internetové připojení. :-) Pomáhám také účetním a podnikatelům s účetními problémy, zejména s kontrolou účetnictví a přípravou na jeho uzavření. Napsala jsem eBook na téma Kontrola rozvrhových účtů a pořádám kurzy na kontrolu účetnictví, uzávěrkové operace a daňové přiznání právnických osob.

Kontrola rozvahových účtů

V eBooku jsem se snažila popsat proces kontroly rozvahových účtů, kterou můžete provádět pravidelně v průběhu roku. Pokud budete pravidelnou kontrolu provádět, ušetříte spoustu času při uzavírání účetnictví a přípravou na samotné uzavření.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zkontroluj si účetnictví před koncem roku

On-line kurz, který je zaměřen na kontrolu celého účetnictví, jak rozvahových, tak výsledkových účtů. Připravíme také účetnictví na samotné uzavření. Kurz je otevřen každý rok vždy na podzim.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Všechny kurzy Podnikání z pláže, které jsem měla možnost absolvovat, mi přinesly hlavně uvědomění toho, co chci v životě dělat. Díky Plážové přípravce jsem si uvědomila, že si nechci nechávat znalosti pro sebe a zjistila jsem své silné stránky. Ujistila jsem se také, že vzdělávání je důležité, zvlášť v oborech, kde musí být přesnost a schopnost vidět za čísly něco víc než jen cifry. V kurzu Plážová základka jsem potom celý proces zrealizovala. Samozřejmě musím zmínit i perfektní přípravu technického nastavení webu a propojení s aplikacemi, ale toto pro mě bylo snadno pochopitelné, považuji se za docela technicky zdatnou. :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže