header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Učení s Pařízkem Miroslava Krupková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jmenuji se Miroslava Krupková a jsem učitelka, která ukazuje rodičům, jak rozvíjet děti v předškolním a mladším školním věku v souvislostech, s respektem a radostí. Učím rodiče, jak lze připravit dítě do školy hravě a s radostí. Stačí k tomu opravdu málo - radost, hravost, smysluplné aktivity, respekt, porozumění a vytrvalost. Stejně tak, jak podpořit dítě mladšího školního věku při jejich cestě vzděláváním. Jsem autorkou projektu Učení s Pařízkem, kde se kombinuje vzdělávání a zábava, pohyb a radost, aktivně strávený čas rodičů s dětmi, respekt a porozumění na obou stranách, prožitek a zkušenost, a to, že všechno souvisí se vším = učení v souvislostech. Materiály, které rodičům a učitelům předávám mám odzkoušeny v praxi, takže vím, že to funguje. Moje práce je mým koníčkem, a to mi dodává každodenní nadšení.

Jak úspěšně k zápisu bez kličkování a stresu

Vaše dítě vyrostlo do věku, kdy se blíží nástup do školy. Nebojte se, je to velká změna v životě vás i vašeho dítěte, ale když se na ni budete systematicky a hravě připravovat, tak vás nic nepřekvapí. Společně si projdeme jednotlivé zastávky a já vám vysvětlím co, jak a proč. Jste to právě vy, kdo své dítě dokáže nejlépe připravit. Stačí, abyste věděli jak na to, aby to mělo smysl.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak zvládnout zrakové vnímání v 6 krocích a otevřít dítěti cestu k úspěchu

Dobře zvládnuté zrakové vnímání otevírá školákovi cestu k úspěšnému cíli, nejen ve čtení a psaní, ale také v budování pozitivního vztahu ke škole a důvěře ve své schopnosti. Zrakové vnímání se vyvíjí od narození. První vnímáme světlo a tmu, později obrysy předmětů a postupně se vnímání zpřesňuje směrem k větší diferenciaci tvarů.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tajemné ostrovy

Připravila jsem pro vás zábavný program na 10 dní, který dá vašim ratolestem základy v poznávání přírody a světa kolem sebe. Většinu těchto úkolů budete plnit v přírodě venku a nejlepší čas na to je na jaře a v létě, i když i v zimě najdete spoustu zajímavých věcí. V kapitole „co s sebou“ dávám doporučení, co je ideální mít na cestě s sebou, další kapitoly vás budou provázet vašimi výlety, vždy si předem nastudujte a vystřihněte jednotlivé položky a až vše najdete a objevíte, můžete to s dítkem společně zapsat do knihy. Doporučuji začít kapitolou 1 a jít postupně. Přeji vám hodně zábavy. Dobrodružná hra „Tajemné ostrovy“ je to, co hledáte... HRA – DOBRODRUŽSTVÍ – SPOLEČNÝ ČAS – NOVÉ INFORMACE – NOVÉ ZÁŽITKY – PROŽITEK Hra je určená pro předškoláky a mladší školáky.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Mandaly domů i na cesty

Připravila jsem pro vás letní dávku mandal, která vás zaručeně hodí do pohody. Mandala je nadčasový symbol jednoty a rovnováhy.  Její význam pochází ze sanskrtu a znamená „kruh“. Malování mandal má bezpochyby blahodárný vliv nejen na naše psychické, duševní, ale i psychické zdraví. Neexistují žádná pravidla, jak (ne)pracovat s mandalou. Mandaly mají harmonizující a zklidňující účinky. Svůj pocit, prostřednictvím rukou, přenesete do tvarů a barev mandaly.  Mandaly jsou skvělou, společnou aktivitou pro vás a vaše děti. 
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi poskytl vše. Měla jsem v hlavě svůj projekt, který neměl jasné rysy. Díky kurzu jsem svému projektu Učení s Pařízkem položila základy, které každý den rozvíjím, aby mohl pomáhat mnoha rodičům a jejich dětem. Před absolvováním kurzu jsem byla naprosto nepolíbená online byznysem. Kurz mě vedl krok za krokem k položení základů. Držela jsem jasný směr a cíl. Tato cesta mě dovedla k napsání e-booků a vytvoření několika online kurzů.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže