header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tvůrci rovnováhy Bára Procházková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Na mém blogu a sociálních sítích mne můžete potkat pod pseudonymem Still Bára. Skvěle se vyznám v plánování a grafických programech. Učím lidi, jak si sami doma můžou tisknout a tvořit systém, kterému říkám Vědomý zápisník. Je to systém přispívající k osobnímu rozvoji, který si každý může v několika málo jednoduchých krocích vytisknout a sestavit doma podle své potřeby.
Mit_Vyrovnany_zivot_eKniha_obalka

Mít vyrovnaný život

Jednoduchý návod, jak začít a nepřestat tvořit svůj jedinečný Vědomý zápisník. Jsem si jistá, že jste se už setkali s diáři různého typu. Už jste se ale díky diáři zamysleli nad otázkou, co je ve vašem životě opravdu důležité? Jaké jsou vaše hodnoty? Čemu chcete věnovat svůj čas? Vědomý zápisník je tvořen hned několika moduly, které tyto otázky pomáhají řešit a organizovat. Tato eKniha popisuje základní moduly Vědomého zápisníku, jak a proč jej tvořit. Naučíte se tak, jak vytrvale jít za svými sny. Nečekejte rychlokurz ve zrychlené době. Dostanete plnohotnou knihu s příběhem, jednoduchým návodem a osvědčenými myšlenkami. Stačí se jen zaregistrovat
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
eshop tvurci rovnovahy

Obchod s moduly Vědomého zápisníku

Pro inspiraci a podporu tvorby Vědomého zápisníku navštivte také obchod. Najdete zde podklady k tvorbě ve formě digitálních tisknutelných PDF souborů, a to spolu s návody, jak je tisknout a používat.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Na každý díl kurzu jsem netrpělivě čekala a těšila se z výsledku. Je moc hezky strukturovaný, a tak má člověk dobrý přehled o svých úspěšných krocích. Motivace a povzbuzování je nejen v doprovodné Facebook skupině dostatek, takže se člověk stále udržuje v pozornosti a tak nějak nevypadne z tématu. Kurz mi pomohl definovat funkční strategii prodeje, sesumírovat si, co pro mne znamená úspěch a díky němu jsem svůj projekt dokázala založit a dotáhnout až k prodejní stránce.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže