header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tvůrcem svého života Natálie Viochnová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Už vím, že největšími odborníkem na můj život jsem já a na ten váš zase vy. A vydala jsem se na cestu k životu bez souzení, protože jsem zjistila, že to je způsob, jak být opravdu sám sebou, žít v lehkosti a radosti a tvořit přesně podle sebe. Znám celou řadu nástrojů, které mi to umožňují. A proto všem, kdo se chtějí postavit do vlastní síly a tvořit přesně podle sebe, pomáhám si uvědomit, kde zrovna jsou, co chtějí a jak toho mohou dosáhnou. A pro všechny, kdo chtějí žít život bez souzení, mám celou řadu technik, které jim v tom mohou být nápomocny.

Somatické koučování

Koučování je formou rozhovoru mezi klientem a koučem, která se nezaměřuje na to, proč se něco stalo nebo děje, ale co s tím lze dělat. Díky specifickému způsobu komunikace vám kouč pomůže si uvědomit, kde se zrovna teď nacházíte, co ve svém životě chcete a jak toho můžete dosáhnout. Somatické koučování navíc bere v úvahu člověka jako celek a do procesu koučování zapojuje nejen klientovy myšlenky, ale i emoce a tělo. Díky tomu dochází v koučovacím procesu ke změnám na hlubší úrovni a jsou tedy trvalejší.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Access Bars

Access Bars je technika jemných dotyků hlavy, která umožňuje hlubokou relaxaci podobnou meditaci. Umožňují uvolnit a opustit myšlenkové vzorce a úhly pohledu, které už nám neslouží a dělají náš život těžkým, a tím se vytváří prostor pro změnu, pro úplně nové možnosti a volby. Access Bars mohou značně zredukovat stres v životě, fungovat jako prevence vyhoření, může být přínosem v případě migrén a fyzických problémů způsobených stresem, v případě depresí, může pomoci zlepšit schopnost učit se, mnoho dalšího.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Access tělesné procesy

Tělesné procesy jsou energetické procesy, které umožňují vašemu tělu relaxovat, přijímat energii a zbavovat se nahromaděného stresu ve vašem těle. Umožňují uvolnit nefunkční životní vzorce uložené v těle. Tělesných procesů je více jak 60 a patří mezi ně například proces uvolňující fyzická i psychická traumata, proces vhodný na traumata po úrazech a po operacích s jizvami, proces na posílení imunity, ACCESS FACELIFT™ neboli energetická kosmetická péče pro váš obličej a dekolt a mnoho dalších.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže byl a stále je pro mě maják v oceánu podnikání. Pomohl mi zorientovat se nejen v tom, na co chci zaměřit, ale také jak s podnikáním začít, jak si vytvořit web, profily na sociálních sítích a vše to propojit. Ale hlavně mi byl velkou oporou a pomocí ohledně formálních náležitostí podnikání. Dodnes se ke kurzu vracím, když potřebuji vytvořit něco, co už jsem dlouho nedělala a tedy už zapomněla, jak na to. V kurzu jsem se také seznámila s celou řadou skvělých lidí, někteří se stali nejen mými přáteli, ale díky své odbornosti my i mnohdy velmi pomohli. Rozhodně této investice nelituji a jsem velmi vděčná za oba kurzy, kterými jsem prošla.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže