header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tvořivá nevěsta Zuzana Atanasov

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Miluji krásu, eleganci, romantiku, originalitu a hlavně kreativitu. Od malička žiji kreativním životem. Stříhám, lepím, skládám, navlékám, modeluji, vyrábím, inovuji… Jmenuji se Zuzana Atanasov a mou vášní je tvoření. Po vlastní svatbě mi zbyla v šuplíku kupa jedinečných nápadů a prověřených návodů, které čekaly na využití. Dnes díky tomu inspiruji nevěsty, jak pomocí vlastní kreativity zkrášlit svou vysněnou svatbu. Můj sen: Ráda bych dodala odvahu nevěstám naplánovat si svatbu podle jejich představ. Nebát se nesplnit očekávání rodiny a svatebčanů. S klidem v duši se postavit tradicím, které jim nevyhovují a vybrat si jen ty blízké jejich srdci.

Jak na originální svatbu přesně podle vašich představ

V e-booku najdete 10 ověřených tipů, co si snadno vyrobit na svatbu - levně a kreativně - ušetříte tisíce na svatebních maličkostech - žádná svatba se nebude podobat té vaší - plánování svatby si užijete Součástí je i velká dávka inspirujících fotografií.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vtipná tombola - seznam výher

PDF soubor s 200 nápady na ceny do vtipné tomboly (nejen svatební) - 200 lákavých názvů cen - 200 popisů skutečných výher Výběr je na vás.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

online program Tvořivá nevěsta

- Máte hlavu plnou krásných svatebních dekorací, jenže jste zjistila, že jejich pořízení by vás stálo několik tisíc? - Chcete dodržet svatební rozpočet a zároveň doladit atmosféru vašeho svatebního dne originální výzdobou? Naučím vás, jak si vyrobíte svatební dekorace za pár korun jako od profesionála. V kurzu najdete video návody na 10 svatebních dekorací + 2 video návody navíc jako DÁREK. Součástí jsou potřebné šablony k vytištění, tipy, jak si tvorbu usnadnit a svatební plánovač.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z pláže mi změnily život nejen v oblasti práce. Samotné kurzy mi umožnily opustit zaměstnání a pustit se do podnikání v tom, co mě baví. V tom, v čem mi okolí tvrdilo, že se uživit nedá. Základka je skvěle koncipována, takže za pár týdnů krok za krokem uděláte neuvěřitelný kus práce. Kurzy nebyly podporující jen na úplném startu, ale dodnes (po letech) se mohu ve skupině obrátit na ostatní členy s prosbou o radu. Zároveň jsem se díky kurzům začala o sobě hodně učit, začala se věnovat osobnímu rozvoji, který je při podnikání nezbytný. Potkala jsem hodně podobně naladěných duší, získala kamarádky i studnu vědomostí, které ráda od ostatních plážovníků i nadále čerpám. Stáňa s Jirkou mají nádherný dar vést lidi laskavě k nečekaným výsledkům. Dodali mi odvahu, podporu i vzdělání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže