header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tvořím svůj osud Pavla Heřmanovská

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem průvodce, kouč a lektor. Nadšeně provádím a podporuji všechny, kteří se rozhodli vzít svůj osud do svých rukou. Pomáhám lidem získat odvahu jít svou vlastní cestou a tvořit si svůj osud podle sebe. Učím lidi, jak efektivně využívat svou mysl a tím přitahovat zázraky do svého života. Díky své empatii a metodám The Work a NLP jsem pomohla už desítkám klientů najít jejich ztracené sebevědomí, vnitřní klid a převzít život do svých rukou. Jsem velmi vděčná, že jsem součástí toho, jak lidé mění sami sebe a svůj život k lepšímu. V tomto cítím smysl mého života.

7 jednoduchých kroků, jak si ZAČÍT TVOŘIT SVŮJ OSUD

E-boook zdarma pro vás. Objevte 7 jednoduchých kroků, jak si ZAČÍT TVOŘIT SVŮJ OSUD >>>
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz SEBE-RESTART

8týdenní online kurz. Chcete se ODLEPIT Z MÍSTA a získat POCIT SEBEJISTOTY? Tento on-line kurz vám pomůže NATRVALO AKTIVOVAT 8 osvědčených KROKŮ, které vám pomohou VZÍT SVŮJ ŽIVOT DO SVÝCH RUKOU.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

E-mailový koučink Objevte klíč ke štěstí

30denní e-mailový  koučink. Pomůžu vám NATRVALO AKTIVOVAT 15 osvědčených kroků, díky kterým budete žít šťastně a mít klid na duši. Mám pro vás svůj osvědčený recept na to, JAK MŮŽETE BÝT ŠŤASTNÍ I VY – AŤ SE DĚJE, CO SE DĚJE.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

E-mailový koučink Objevte klíč k Zákonu přitažlivosti

28denní e-mailový koučink. Tento e-mailový  koučink vám pomůže NATRVALO AKTIVOVAT 9 kroků, které vám pomohou ZMĚNIT VÁŠ ŽIVOT K LEPŠÍMU díky Zákonu přitažlivosti.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

E-book Jak být v pohodě

Praktický e-book. Chcete získat klidnou mysl a životní nadhled? Tak právě pro vás je tento e-book. Naučíte se, že MŮŽETE ŽÍT VE VNITŘNÍM KLIDU, po kterém toužíte, tím, že změníte způsob svého myšlení a začnete si klást účinné otázky. 
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzům Podnikání z pláže a Plážová střední se mi podařilo odlepit se z místa a restartovat mé podnikání. Moje podnikání je nikdy nekončící proces, a proto oceňuji, že kurzy mám přístupné na dobu neurčitou a můžu takto postupně vše vylepšovat a pořád se učit. Za tyto kurzy jsem opravdu vděčná. Líbí se mi hlavně návody, které jsou srozumitelné a krok za krokem vedou k viditelným změnám a výsledkům. Děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže