header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tvořím svoje doma Michala Prouzová | TOP5 🏆 Plážová výzva 2021

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jsem máma a architektka. Mou vášní je hledání ideálního uspořádání prostoru tak, aby naplňoval potřeby lidí. Ukazuji ženám, jak vnímat a utvářet jejich domov tak, aby je podporoval a vedl na jejich jedinečné cestě životem. Dnes už si umím přizpůsobit svoje bydlení na míru a vytvořit si prostor, kde se cítím dobře a který naplňuje moje potřeby, ale vždycky to tak nebylo. Dřív jsem bezcílně šoupala nábytkem po pokoji a metodou pokus – omyl jsem se snažila najít takové uspořádání, které by mi vyhovovalo. Zabralo to spoustu času a energie a výsledek nic moc. Pak jsem se ale naučila, jak nad prostorem přemýšlet a jak ho navrhnout tak, aby se v něm dobře žilo.

Tři pilíře tvorby domova

„Prostor, který si vytvoříte, ovlivňuje, co budete doma dělat.“ To je hlavní myšlenka e-booku, který vám umožní podívat se na váš domov úplně z jiného úhlu pohledu. Stáhněte si e-book zdarma a objevte skrytou sílu vašeho domova!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Koncept šťastného domova

Toužíte po proměně vašeho domova, ale máte pocit, že to sami nikdy nemůžete zvládnout? Ukážu vám, jak na to. E-book Koncept šťastného domova aneb Efektivní proměna vašeho stávajícího bydlení vás provede tvorbou návrhu domova. Představte si, jaké to je, když váš domov odráží vás samé a vy se doma cítíte skutečně doma. Představte si, jaké to je být v prostoru, který podporuje vaše touhy a sny a zároveň je vaším bezpečným přístavem. Jste doma správně. S mou pomocí si vytvoříte 2D návrh vašeho bytu nebo domu. Provedu vás krok za krokem tvorbou konceptu, díky němuž získáte jasnou představu o vašem budoucím bydlení. Následná realizace díky tomu bude mít hladký průběh, protože budete vědět, co chcete a jak toho dosáhnete. Budete se moci o svůj koncept opřít.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi dal pocit, že můžu. Můžu sdílet, můžu psát, můžu být vidět, můžu podnikat. Můžu cokoliv, co budu chtít a nic z toho nemusím. Byl mi technickou oporou a vodítkem při prvních krocích, kdy jsem nemusela nic složitě hledat, zkoumat a analyzovat. Otevřel mi obzory, o kterých se mi ani nesnilo a já se odvážila je zkoumat.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže