header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tvořilky útulný domov Kateřina Guske

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Učím tvořivé duše, jak vytvořit útulnější, zdravější, spokojenější a šťastnější domov. Věřím, že kreativní tvoření jde ruku v ruce s tvořením útulného domova.

10 tipů pro harmonický domov

Prozradím Vám 10 praktických tipů pro rozproudění životní energie, díky kterým získá váš domov harmonii a rovnováhu. Věřím, že můžeme být mnohem šťastnější a spokojenější už jen tím, že změníme v našem domově pár maličkostí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurzy byly mojí nejlepší investicí. Kurzy nejsou jen hromada informací. Je to komunita stejně naladěných kreativních lidí. Všechny informace jsou komplexním návodem pro rozvoj podnikání, ale najdete zde i mnoho návodů pro osobní rozvoj. Informací v kurzech je opravdu obrovské množství, ale žádné kecy v kleci. Opravdu funkční návody a praktické informace. Jen díky kurzům jsem byla schopná převést svůj koníček na podnikání. Sice mě čeká ještě dlouhá cesta, ale s kurzy Podnikání z pláže to je rovná cesta, nikoliv cesta plná výmolů a zatáček.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže