header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tvoření Vendula Hamplová

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Miluji tvorbu z běžně dostupných materiálů a grafický design. Pomáhám ostatním zrealizovat jejich představy a jsem připravena pomoci tvořit i vám.

3 návody jak vytvořit didaktické hračky

3 návody jak vytvořit didaktické hračky z kartonu a papíru pro nejmenší děti. Podrobné návody na vytvoření didaktických hraček za minimální náklady na materiál.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

20 předloh vyšívání na papír pro děti školní věku

Předlohy vyšívání na papír o velikosti 13 × 19 cm pro děti školního věku na téma jaro * léto * podzim * zima. Kreativní dárek za minimální náklady, stačí ho vytisknout a vytvořit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz podnikání z pláže mi pomohl přenést myšlenky, které jsem dlouho nosila v hlavě do online světa. Jsem vděčná, že jsem do kurzů plážové základky i střední šla. Neskutečný náboj srozumitelných, propracovaných návodů a všechny další podpůrné bonusy kurzů mě každým dnem pomalu, ale jistě posouvají. Moc děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže