header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tuláčkův svět Hana Šormová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem maminka, podnikatelka a vášnivá cestovatelka, které záleží na rozvoji dětské kreativity. Proto jsem založila dětský projekt Tuláčkův svět, kde si děti hrají, tvoří a zábavnou formou tak dozvídají o světě, ve kterém žijí. Aby se děti v tomto barevném světě neztratily, provází jim dva knižní hrdinové - lvíček Tuláček a děvčátko Haneka. Vydejte se s dětmi na Hravou cestu do neznáma, kde rozehrajete stavební "šílenství" po Evropě i v ČR s hračkami značky Tuláčkův svět.

Demohra KVIZ ke stažení

1) Hrajete rádi s dětmi deskové hry? 2) Chcete se pobavit, ale i dozvědět něco o světě kolem nás? 3) Baví vás něco tvořit? Stříhat? Lepit? Malovat? Stáhněte si zábavně-vědomostní hru pojmenovanou demoKVIZ a postavte si s dětmi vlastní Tuláčkův svět. K papírové verzi hry existuje i fyzická verze. Nekupujte zajíce v pytli a zkuste si nejprve demohru zdarma..
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Pohádkový e-Book Hravá cesta do Neznáma

1 výzva 2 pohádkoví hrdinové 3 pohádky A především velké putování do neznáma s hlavními hrdiny dětského projektu Tuláčkův svět. Pohádkový e-Book ke stažení je začátkem barevné tištěné knížky pro děti. Přečtěte si, jak to všechno začalo...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Hra zdarma Pojízdná násobilka

Hledáte hru na doma, se kterou se děti baví, ale zároveň si procvičí učivo malé násobilky? Nechte děti, ať se stanou řidiči kamionů a vozí náklad (příklady) po ČR do správného depa (krajského města). Stačí stáhnout, vytisknout a slepit.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky Stánině kurzu jsem objevila svět online podnikání (e-mailing, e-booky, kurzy, automatizace). Postupem času jsem si našla přes různé projekty svou autentickou cestu - kombinaci offline prodejů na e-shopu a online komunikace s mými nadšenými klienty. Mohla jsem konečně naplnit svůj cíl z mládí - pomáhat zvídavým dětem se rozvíjet.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže