header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tři kavky Hana Valentová

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Produktová a portrétní fotografka. A taky nemódní návrhářka. Mým posláním je ukazovat vám vaši krásu.

Zkrášlete si svou digitální zahrádku

Milé online podnikatelky, chybí vám krásné ilustrační fotky na web? Máte jich dost a různorodých? Nebo dáváte k příspěvkům na sítě stále dokola dvě tři fotky s různými texty? Toužíte-li nechat rozkvést vaše virtuální zahrádky originálními kavčími květinami, dejte mi ♥ pod příspěvek a pošlu vám odkaz na stažení květinového fotobalíčku, zdarma pro vás. Uděláte mi radost, svět bude barevnější a vaše viruální zahrádky pestřejší.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Která sukně vám bude nejvíc slušet?

Jak vybrat sukni, aby vám opravdu slušela. Kavčí stylistické rady a porady. Spousta krásných fotografií a sukňových postřehů k výběru střihu a materiálu. A taky k celkovému stylu. Určitě se hodí nejen k nákupu u kavek. Je to zdarma a ušetříte za nevhodné nákupy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vyfoťte si sami tu nejkrásnější fotografii

Naučte se vyfotit si to sami. Skvělá fotka se dělá hlavou, na technice až tolik nesejde. Uvidíte, že budete koukat! Aneb rady a porady jak vyfotit tu nejkrásnější produktovou fotografii. A postavu k tomu. Ne tohle opravdu není snadná disciplína, ale ukážu vám, že to zvládnete. Skvělé fotky s příběhem i s minimem technického vybavení a znalostí.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Střih a návod

Zvládnete to! Ušijte si sami tu nejkrásnější čelenku do vlasů

Zvládnete to úplně sami! I bez předchozích šicích zkušeností. Provedu vás všemi úskalími a uvidíte, že to dáte. Pro vás i vaší malou princeznu. Některé věci nemůžete koupit, ale můžete je vyrobit ♥
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
střih a návod

Zvládnete to! Ušijte si sami tu šatičky pro vaší princeznu

Ušijte si sami ty nejkrásnější šatičky pro vaši princeznu. předchozích šicích zkušeností. Provedu vás všemi úskalími a uvidíte, že to dáte. Nikdo jiný nedokáže ušít šatičky na vaší princeznu s takovou láskou, jako vy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
červená maxi sukně

Kavčí prodejna

Můj velký sen. Opravdovský eshop s kavčí módou. Hledáte li něco jedinečného, pak jste tu správně ♥
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Fotografie na které vám to bude slušet

Ukážu vám, že jste krásné. Tady a teď. Vidím. Tohle je můj největší dar. Artové fotografie s kavčím rukopisem. ...nejsou nutné žádné speciální fotokostýmy ani složitý styling...na výsledné fotografii budete vy osobně, nikoli maska. Fotím ponejvíce portréty, ale může to být i brand (protože vy jste tváří vašeho byznysu), rodina, přátelé, eventy, produkty... PS: a fotím i muže ;-)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz mi přinesl především odvahu jít dál po svojí cestě. Je klikatá a nevím kam vede, ale jdu stále dopředu. Po malých krůčcích. Postupně jsem vybudovala (sama - jupijajou) webovky s vlastním eshopem, a odvážila se vstoupit do moře facebooku. Přinesl mi spoustu nových vědomostí o věcech, které jsem ani nevěděla, že existují (smart emailing, copywritting, FAPI...) a také spoustu nových, byť virtuálních přátel. A hlavně, energii jít dál. Děkuju, Stáňo.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže