header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Transformace těla a mysli (Meditační tanec, práce s myslí, energetické minerály) Natalie Matějčíková

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jsem profesionální tanečnice, umělkyně a vášnivá cestovatelka. Motivuji ženy, aby o svoje ženské tělo pečovaly. Hlavně proto, aby se cítily dobře a náš společný svět byl ve správné rovnováze. Ukazuji směr, jak pracovat s negativní energii, a využít jí ve svůj prospěch. Na svém vlastním těle jsem pochopila, pocítila a vyzkoušela, jak tanec posiluje naše duševní a fyzické zdraví. Tvořím živé a online taneční lekce po kterých pocítíte vitalitu, radost a otevřete srdce sama sobě. Pochopíte lépe svoji duši a své ženské tělo. Tancem se přiblížíte k vašemu vnitřnímu zraku. Naučíte se líbit sama sobě a objevíte svojí ženskou sílu. Když netančím, tak vyrábím energetické šperky, které pletu z pravých minerálních kamenů. Každý kus je originál a má určité poslání a energii. Chci předat pozitivní vibrace skrze ručně vyrobené umění ženám, které chtějí objevit svoji ženskost a přirozenou sebelásku.

Jak (Ne)komunikovat s energetickými upíry-příručka pro vysoce citlivé ženy

V tomto eBooku najdete hodnotné informace a techniky, které vás povedou krok za krokem k hlubšímu pochopení a zvládání negativní energie ve Vaší mysli. Věřím, že tato kniha a moje techniky, jak zvládnout negativitu, vás budou denně inspirovat a pomáhat vám lépe komunikovat s negativními lidmi.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Meditační tanec

Taneční meditace, která vás provede vnitřní energetickou bránou, kde uvolníte vnitřní bloky a napětí. Tancem je postupně odstraníte – transformujete do pohybu. Pokud tančíte, tak se můžete cítit vyrovnanější a silnější. Jste plná energie a vaše tělo je zdravější. Meditačním tancem se dokážete dostat dovnitř k sama sobě, do svého nitra. Pochopíte svoje tělo a mysl daleko víc do hloubky. Tancem můžete najít svoje staré zakořeněné bloky a bolesti, které můžete postupně odblokovat a uvolňovat.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Transformace energie

...Transformujte svoje myšlenky... Naučte se být krásnou a sebevědomou ženou, která má obrovskou energii a dar měnit sebe a celý svůj SVĚT. Malá příručka pro Velké ženy-Všecno co potřebujete vědět najdete na jednom místě...Co se naučíte: - Transformujete svoji mysl k pozitivnímu myšlení - Ženská cykličnost – pochopíte jak vaše cykličnost funguje a naučíte se ji používat ve svůj prospěch - Proč být sebevědomou a krásnou ženou? V eBooku najdete praktické rady jak získat zpátky svoje sebevědomí - Zjistíte proč sebeláska ovlivňuje celý váš život a vaše okolí. - Vývoj ženy podle věku - Inspiruji Vás příběhem, ve kterém najdete motivaci být krásnou ženou v každém věku - Naučíte se vnímát přítomný okamžik
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Eshop DEEWA

Drahé kameny nás provázejí už od samotného počátku dějin člověka. Ve starověku lidé používali kameny jako různé ozdoby a už tehdy věřili v jejich magické i léčivé účinky. Kameny a šperky z polodrahokamů nošené na těle jsou tím nejlepším způsobem, jak přijímat blahodárnou sílu Země do svého těla, mysli i ducha. Prostřednictvím každodenního neustálého kontaktu s kůží člověka probíhá nepřetržitá "komunikace" a přenos energií. Každý kámen má určitou barvu, vlnění a energii, která harmonizuje energetické vibrace lidského těla. Tvorba energetických šperků je pro mě velmi relaxujicí práce. Snažim se minerální kameny dávat dohromady tak, aby barevně i energeticky k sobě ladily. Používám pouze pravé kameny a stříbro Ag 925. S láskou vyrobeno Natalie ♡
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz mě pomohl pochopit sama sebe víc do hloubky. Našla jsem svoji plážovou cestu, po které mě Stáňa s Jirkou provádí a ukazují různé překážky. Učí mě a všechny studenty jak se jich vyvarovat a řešit. Vždycky si našli čas na zodpovězení různých otázek, a jsou prakticky pořád online k dispozici. Děkuji!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže