header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

TO SI PIŠ! Seberozvojové psaní Denisa Bikárová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Denisa a jsem autorkou seberozvojového psaní TO SI PIŠ, lektorkou stejnojmenného online kurzu, eBooku Jak na samoterapii psaním a nadšenou milovnicí písmenek. Pomáhám, aby sny pod písmenky doslova ožily a vdechly tak úspěchu reálné obrysy. Ukazuji, jak na realizaci vysněných cílů, cestu za úspěchem, vědomé myšlení, nastartování plnění snů a hluboké odhalování duše. Vše samozřejmě skrze psací techniky vylepšené o osobní letité zkušenosti, praktické tipy, pozitivní psychologii, strategické plánování a nadšenou komunitu, ve které sdílíme společnou moudrost. Mým cílem je přinášet lidem životní spokojenost a větší porozumění tomu, co jim do života vstupuje a jakým způsobem s tím lze pracovat. ❤

1. krok seberozvojového psaní

ZÁKLADY SEBEROZVOJOVÉHO PSANÍ. První kniha, která vás vtáhne do jeho tajů a okouzlí vás životním stylem, který nastartuje ve vašem životě první viditelné změny. Naučíte se zde základní techniky, díky nimž lze snadno prostoupit do nitra své mysli a vdechnout tak svým snům reálnou podobu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Minikurz slovní zásoby

Týden plný zlepšování slovní zásoby, rozžhavených mozkových závitů, zábavy a nácviku pravidelného tréninku seberozvoje.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Plánovače snů

Vědomé plánování vaší budoucnosti v krásných designových plánovačích snů. Pomohou vám vaši cestičku stylově ušlapat a navedou jemně k cíli.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

eBook Jak na samoterapii psaním

Kniha o jedinečné technice, která vám odhalí vaše pravé já a otevře dveře úspěchu. Základem je odpověď na revoluční myšlenku, jak si můžete díky psaní pomáhat k lepšímu životu. Naučíte se zde nejzákladnější proces, který vám pomůže se doslova propsat ke splněným snům a životní spokojenosti. Oblíbený eBook ověřený hromadou spokojených milovníků psaní.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

eBook Nakopávač slovní zásoby

Praktická příručka, která vás naučí se skvěle vyjadřovat, komunikovat na úrovni a cíleně rozšiřovat svou slovní zásobu. Tato kniha je stručným návodem, jak přemoci nejpalčivější komunikační bariéru a stát se tak mistrem rétorikem. Hravé tréninky komunikace vám pomohou již zakrátko zaznamenat první výsledky. ❤
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Intenzivní online kurz seberozvojového psaní NAKOPÁVAČ FANTAZIE

Divoká jízda spojující ty nejlepších seberozvojové techniky spolu se zábavou do jednoho skvělého 30 denního programu. Léty odzkoušené funkční techniky a postupy, ze kterých si vytvoříte své oblíbené denní rituály. Kurz byl vytvořen tak, aby byl skutečně NABUŠENÝ informacemi, praktickými cvičeními a podpůrnými bonusy až po okraj, aby pro vás byl tím nejlepším rozhodnutím, které bude obsahovat jak viditelný EFEKT, tak ZÁBAVU.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Startovač snů

Komfortní pomocníci pro nakopnutí a motivaci, kdykoliv jen si usmyslíte! Jedinečný uzlíček pomocníků, které vás za hubičku efektivně nasměrují ve vašich začátcích seberozvoje a vaše sny tak konečně začnou dostávat reálnou podobu. Obsahuje: ❤ miniEbook "Jak celkově zlepšit svůj život" ❤ miniPLÁNOVNÍK ❤ PRAKTICKÉ CVIČENÍ "Jdu si za svými sny"
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Život se mi převrátil naruby už po přečtení knihy podnikání z pláže... Jako by do sebe vše, na čem jsem celý život pracovala a o čem jsem snila, najednou zapadlo a potřebovala jsem víc. Po absolvování plážové základky vše nabralo skutečně nový rozměr. Stáňa mi pomohla uskutečnit můj sen, popostrčit mě tam, kam bych se hrabala léta a možná ani nikdy nedostala. Ani v nejdivočejších snech by mě nenapadlo, jak bude rok 2020 převratný a kam až budu schopná dojít. Během kurzu plážová střední vše nabralo skutečné grády! Komunita, opečovávání webu, udržování provozu podnikání a vypilování všech detailů se najednou stalo nejobjemnější náplní života a člověk se s jazykem na vestě snaží udržet krok. Nicméně úspěch není zdarma a já jsem ráda, že mám na té své dva úžasné pilíře, jakými jsou právě Stáňa s Jirkou. Neumím si představit, kde jinde bych sháněla tak skvělé a ihned aplikovatelné informace na stříbrném podnose. Nikdy na tu neuvěřitelnou jízdu nezapomenu!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže