header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tisíc Tváří Radosti Jana Kubíčková | Vítězka Plážové výzvy 2021 🏆

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jsem milující mámou dvou dětí, psycholožkou, celostní terapeutkou a autorkou projektu Tisíc Tváří Radosti. Mou celoživotní vášní je práce s emocemi a hledání cest uzdravení emočních zranění. Jsem autorkou u nás první publikace na téma transgeneračního přenosu rodinného traumatu a zdrojů jeho uzdravení. Několik let jsem doprovázela rodiny, které zažívaly přenášení emocionálních traumat a opakované násilí po více generací. Žádná z mých dalších profesních cest až k celostní medicíně mi však neukázala tak jasně, v čem spočívá cesta ke zdravému člověku, zdravé rodině a zdravé společnosti, jako moje děti. Rodičovství mi ukázalo, že to, co opravdu pomáhá, není hledat příčiny nemoci a rodinných problémů, ale posilovat příčiny zdraví a štěstí. To, co celou dobu máme, jen jsme zapomněli, jak s tím zacházet, nebo neměli šanci se to nikdy naučit. Že je potřebné přejít od léčení nemocí k sycení emocí, když to člověk potřebuje nejvíce. Začít od počátku a u dětí. Od prvních emočních potřeb. S tímto posláním jsem vytvořila projekt Tisíc Tváří Radosti: komunitu pro emoční vzdělávání a zdravý emoční růst dětí, která pomáhá rodinám, školám a školkám doprovázet děti k emoční odolnosti a celkovému zdraví. Nabízí prostor pro rozvoj emocionálních dovedností dětí, který v systému vzdělávání dlouhodobě chybí. Ukazuje rodičům a učitelům, jak emoce s dětmi vědomě prožívat, zvládat a potkávat se v nich s klidem a s laskavostí. Srdcem projektu je Emoční kompas: e-shop s hravými, terapeutickými a vzdělávacími pomůckami pro emoční rozvoj dětí, a ve kterém pro vás postupně připravujeme ucelenou nabídku produktů pro jejich zdravé emoční prožívání, emoční seberegulaci a emoční odolnost. Mým posláním jako psycholožky a mámy je pomáhat dětem rozumět jejich emocím a rodičům rozumět jejich dětem. Vnést do rodin radost ze zvládnutých emocí, která posiluje jak děti, tak rodiče a jejich vzájemný vztah. Hluboce věřím, že pokud v rodinách a ve vzdělávacím systému uděláme vědomé místo pro rozvíjení sebehodnoty a emocionálních dovedností dětí, vybavíme je do života dary, které budou sloužit jim i jejich vlastním dětem. Díky kterým se žádná emoční bolest nebude předávat dál.

E-book Jak se spojit s dítětem v emoci

Objevte 7 kroků, jak každou emoci dítěte proměnit na příležitost posílit jej i vás, a vybudovat vztah, který si přejete. V e-booku se dozvíte: - Co jsou emoce a jak jsou v nás vepsány evolučně - Jak porozumět prožívání emocí u dětí - Jak se přiblížit dítěti, když prožívá něco těžkého, jak s ním komunikovat s klidem a laskavě - Jak pomoct dítěti pojmenovat a porozumět jeho emoci, jak ho podpořit ve zvládání a nalezení řešení, a jak stanovit hranice pro emoční reakci - Sedm kroků, jak se spojit s dítětem v každé emoci tak, aby mu jeho emoční zkušenost pomáhala a posilovala ho na jeho životní cestě Naučíte se, jak vnést do vaší rodiny radost ze zvládnutých emocí, která posílí generace příští a smíří generace minulé. Díky které se žádná bolest nebude předávat dál.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Všímavé kostky

Přejete si strávit s dětmi smysluplné chvíle a ptát se je na to, na čem opravdu záleží? Chcete vnést do jejich života vděčnost, důvěru, pozitivitu a laskavost? Objevte hravou pomůcku na každý den, jak rozvíjet všímavost k sobě, ke druhým a ke světu kolem. - Všímavá kostka na Dobré ráno: Hoď si kostkou každé ráno a vytvoř si svůj den takový, jaký si ho přeješ. - Všímavá kostka na Dobrý den: Hoď si kostkou kdykoli přes den a udělej ho hezčím pro sebe i pro druhých. - Všímavá kostka na Dobrou noc: Hoď si kostkou každý večer a všimni si vše hezké, co ti tento den přinesl.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Můj Učitel Strach: Laskavý průvodce strachem a úzkostí pro děti

Jedinečná Emoční Učebnice pro děti od 4 - 12 let, která je učí poznávat a zvládat jejich strachy, úzkosti a každodenní starosti. Najdete v ní přes 100 pracovních listů, 2 rodinné hry a 52 účinných technik, tvořivých úkolů a všímavých aktivit, které přináší okamžitou úlevu od stresu, strachu a úzkosti. Vydejte se společně s dětmi na cestu poznávání a zvládání strachů a obav, a pomozte jim na jejích 7 zastávkách získat dovednosti na celý život. - 3 plnohodnotné bonusy ZDARMA: Průvodce dětským strachem pro rodiče, Společenská/rodinná hra Všímavá stezka strachu a Plánovač Můj den a Můj Týden.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Všimni se svět Tady a Teď: zážitkové pátračky pro děti

Prožijte rok s dětmi všímavě a všemi smysly. Obrázkové BINGO pro děti od 2 do 7 let - 12 herních plánu na celý rok: Najdi zimu, Najdi jaro, Najdi léto, Najdi podzim, V noci, Na horách, U moře, Můj domov, Cesta vlakem, Cesta letadlem, Cesta autem, Vánoce
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Emoční karty Tisíc Tváří Radosti

Nejrozsáhlejší poznávací sada kartiček emocí pro děti v tištěné podobě a dostupná v české, slovenské a již brzy také v anglické verzi. Hravá pomůcka pro vědomé rodičovství a každodenní spolubytí s dětmi, ale také ucelený terapeutický a edukační nástroj pro děti bez omezení věku. Účinným, srozumitelným a laskavým způsobem učí děti jednotlivé emoce poznávat u sebe a druhých, porozumět jim a přijmout je za své. Nejedná se jen o karty emocí. Součástí sady karet jsou další praktické materiály a získáváte tak celostního průvodce na cestě citového vývoje dítěte. Emoční karty byly vytvořeny na základě nejnovějších principů psychologie emocí, dětské vývojové psychologie, neuropsychologie a vědomého rodičovství.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Plážová základka mi dal všechny podklady, návody a podporu, které jsem si mohla jenom přát, abych proměnila svůj vysněný projekt na realitu. V průběhu 6 měsíců mi umožnil vybudovat a vypustit svůj projekt do online světa. Dal mi důvěru, že i já, bez jakýchkoli technických znalostí, to mohu zvládnout. Nesetkala jsem se zatím s online produktem, který by nabízel takový poměr ceny a podpory a kvality. Jsem velice vděčná, že jsem na Stánin kurz narazila, a každému, koho myšlenka online podnikání zajímá, bych ho bez váhání doporučila.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže