header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tiché uši Simona Šumberová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Pomáhám lidem i na základě vlastních zkušeností překonávat překážky, na které z důvodu sebemenší ztráty sluchu naráží. Jsem průvodcem na cestě k pochopení, co obnáší sluchová vada a jak se vyznat ve všech svých pocitech a co dělat při neporozumění řeči. Slyšícím lidem pomáhám najít cestu k efektivní komunikaci s člověkem, který špatně slyší. Mým cílem je udělat svět srozumitelnější.

3 kroky, jak lépe rozumět i když špatně slyšíme

V eBooku se dozvíte, jednoduché základní kroky k přijetí své sluchové vady a jak zařídit, abyste lépe i přes vadu sluchu mohli rozumět řeči druhé osoby.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

10 tipů, jak mluvit tak, aby vám lidé s vadou sluchu rozuměli

10 tipů komunikace vám zvýší jistotu, že vám člověk s vadou sluchu nejen bude rozumět, ale i s vámi povede dialog.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Špatně slyším, nekřičte!

Ebook vám pomůže zvýšit sebejistotu v komunikaci, budete vědět, jak trénovat sluchovou paměť, zmírnit ušní šelesty a jak najít své ideální sluchadlo a ukáže vám, jak sluchovou vadu zvládají jiní.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Průvodce zákony a paragrafy aneb o co může osoba se sluchovým postižením žádat a obdržet

Průvodce vám pomůže k získání příspěvků, pomůcek a dávek na které byste mohli z důvodu sluchového postižení mít nárok a je zdarma jako bonus k eBooku Špatně slyším, nekřičte!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
V základním kurzu podnikání z pláže jsem si vytvořila webové stránky a napsala články a několik eBooku a checklist. Nastavila i automatizaci a fakturaci prodeje a to díky skvěle vedenému Stánina kurzu a díky tomu, že v plážovém kurzu byla skvělá, názorně vedená videa i texty. Nyní jsem ve střední plážové a posouvám se kupředu k větší profesionalitě.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže