header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Texty k nakousnutí Alžběta Vintrová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Magneticky přitažlivé a jazykově bezchybné texty posunou vaše podnikání o úroveň výš. * I kdybyste se na hlavu postavila, bez perfektních textů se v podnikání neobejdete. Jsem copywriterka, překladatelka, korektorka a pravopisná apoštolka. Pomáhám podnikatelkám rozvíjet business prostřednictvím perfektních textů. Vytvořím vám nové texty na web či blog, přeložím cizojazyčné zdroje, které chystáte pro české publikum, vaše vlastní české texty zkoriguju, aby se zákazníkům skvěle četly a podtrhovaly vaši profesionalitu. Žijeme v době videí a kultu autenticity, to však neznamená, že textům odzvonilo. I to nejlepší video potřebuje aspoň titulek, aby si ho někdo pustil, a autenticita vám neudělá dobrou službu, pokud bude kvůli ní sdělení nesrozumitelné a zákazník si ho vyloží jinak, než jste zamýšlela. Ozvěte se mi a domluvíme se, jak vám s texty nejlépe pomůžu.

Pravopisné jednohubky

Každé úterý a čtvrtek sdílím na Facebooku stručné a vtipné střípky z české gramatiky a pravopisu. Baví vás pravopisné jednohubky a chcete mít jistotu, že o ně kvůli vrtkavosti algoritmu sociálních sítí nepřijdete? Nechte mi na sebe e-mail, budu vám je posílat.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Sám sobě korektorem – 10denní e-mailová série

Chcete, aby vám zákazníci rozuměli a aby ve vás viděli experta, jakým jste? Servírujte jim texty bez chyb. Naučte se hledat a odstraňovat z vlastních textů chyby a podpořte svou image profesionála.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Nebojte se jazykových příruček

aneb Tři zlaté vlasy jazykové správnosti a poklad děda Vševěda Naučte se poznávat český jazyk zblízka a využívejte jazykové příručky ve prospěch svých textů.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pište správně: čárky ve větách

Sázíte čárky do vět tak nějak od oka? Neztrácejte důvěru zákazníků s každou špatně napsanou čárkou. Texty bez interpunkce jsou pro čtenáře nesrozumitelné a špatně se čtou. Nemluvě o tom, že jazyková kultivovanost, stejně jako čisté boty a upravený límeček, vypovídají o vaší celkové úrovni a přímo ovlivňují image. Ve správně strukturovaných textech se zákazníci lépe orientují a lépe jim rozumí, a to i za předpokladu, že by sami text správně napsat neuměli. Odhalte čárkové fígle a principy členění textu v 1. online kurzu psaní čárek v češtině.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Korektury a editace e-booků a knih

Jazykově vybroušené texty pozvednou vaše podnikání na vyšší úroveň. Zákazníci vám mnohem víc důvěřují, když profesionalita vyzařuje i z každého textu, kterým se prezentujete. Znám svou roli a do textů netlačím svůj styl, naopak maximálně respektuju váš osobitý projev a všechny úpravy dělám s ohledem na něj. Nemusíte znát zpaměti celou českou gramatiku a pravidla pravopisu, ale vaše texty přesto mohou být jazykově dokonalé. Dokonalý obsah už je na vás. Chcete na klienty působit jako profesionál a vzbuzovat důvěru a zájem každým slovem? S jazykově bezchybnými texty vám to půjde jako po másle.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Web copywriting

Servírujte svým zákazníkům texty, z nichž ucítí vaši profesionalitu. Napíšu pro vás texty, po kterých budete mít chuť objednat si vlastní službu nebo produkt. A tu chuť budou mít i všichni zákazníci. Křupavé nadpisy, do měkka propečené texty, šťavnaté názvy a slogany, co se rozplývají na jazyku. Už teď se těším, co pro vás napíšu. Texty ode mě udělají z vašeho webu vizitku, kterou budete ráda ukazovat zákazníkům. Skvělé texty zaujmou více lidí, z kterých se stanou vaši zákazníci. Texty napíšu já, ale přitom vašimi slovy. Bude z nich zářit vaše osobnost i hodnoty. Neseďte nad texty a věnujte se raději tomu, co vás baví a v čem jste nepřekonatelná.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže