header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Terapií podvědomých vzorců ke skvělému životu všech generací Mgr. Ing. Lada Skulilová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
JSEM EXPERTKOU v oblasti psychických, psychosomatických, vztahových a jiných osobních problémů a jejich řešení, a to cestou práce s podvědomým nastavením. MOU VÁŠNÍ je odhalování a odstraňování skrytých podvědomých vzorců z dětství, které lidem brání v jejich štěstí a jsou zdrojem většiny problémů v dospělém věku. Dokážu také poradit rodičům, jak tyto vzorce nevkládat do psychiky jejich dětí. JAKO TERAPEUTKA pomáhám už dlouhé roky klientům ven z jejich problémů nejrůznějšího druhu a v nejrůznějších oblastech. Pochopila jsem, že základ pro téměř veškeré jejich potíže byl položen už v dětství tím, co negativního opakovaně prožívali doma nebo ve škole apod. Vypozorovala jsem, že rané nepříjemné zkušenosti se vždy a zákonitě propisují do dospělého života a komplikují ho. Také moje osobní neuspokojivá situace byla výsledkem toho, co se odehrávalo v počátcích mého života. Zjistila jsem, že nejjednodušší cesta ke změně a k posunu spočívá v odbourání starých limitujících a nefunkčních programů, nasbíraných v procesu vývoje a výchovy, dále ve zpětném zahojení dávných zranění a v odstranění nepříjemných pocitů a stavů přímo u kořene. Za tím účelem jsem postupně vytvořila na základě nabytých znalostí a zkušeností svou vlastní efektivní techniku – REGRESNÍ PŘEPIS V HYPNÓZE. Je plně srovnatelná s jinými podobnými metodami zahraničního původu, které pracují s vlivem podvědomí na náš život. V praxi se mi už téměř deset let velmi dobře osvědčuje. Touto terapií můžeme rychle a přímo změnit nevyhovující vnitřní nastavení v podvědomí klienta. Následně jeho aktuální problém mizí a životní spokojenost se zvyšuje. Věnuji se také ŘEŠENÍ POTÍŽÍ U DĚTÍ, potíží s dětmi, a výchovným problémům. I v těchto případech jsou obvykle na vině podvědomé vzorce, ovšem ty rodičovské. O této tematice podrobně pojednává můj placený e-book.

Buďte strůjcem svého štěstí aneb Proč se vyplatí zabývat se vlastním podvědomím

Jakou roli hraje podvědomí v našem životě? O způsobech, jakými nám podvědomí vstupuje do života, a o pravých důvodech životních neúspěchů, selhávání, špatných pocitů, nezvládnutých situací, trápení ve vztazích aj. O vlivu minulosti a dětství na náš život. Přesvědčte se, zda jste to opravdu vy, kdo drží váš život pevně v rukou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Co potřebujete vědět, abyste mohli účinně vyřešit problémy s dítětem

Čelíte výchovným či jiným problémům s dítětem? Zkoušeli jste už různá řešení, a zatím marně? Ať už se trápíte vy, nebo se trápí vaše dítě, přečtěte si ve stručnosti v pár bodech: - Jak a proč problémy s dítětem vznikají. - Co je na pozadí. - Jaká je efektivní cesta k jejich řešení. Od batolat po teenagery – některé principy jsou obecně platné. Všechno teď uvidíte v novém světle a získáte nasměrování, jak problém efektivně vyřešit. Odhalte cestu, která povede ke klidu, spokojenosti a k harmonickým vztahům u vás doma. (Manuál se netýká oblasti zdravotního stavu.)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Výchova bez negativních podvědomých vzorců aneb Vyvarujte se nechtěných rodičovských chyb

Učebnice výchovy, kterou by měl mít každý doma. 109 stran nabitých užitečnými informacemi, o kterých se jinde nedozvíte. ▶️ Nefungují vám načtené výchovné postupy? ▶️ Nevíte si rady s výchovnými problémy? ▶️ Bojíte se, abyste ve výchově neudělali nějaké chyby? ▶️ Chcete vylepšit vztahy se svým dítětem? ▶️ Chcete pro své dítě lepší dětství, než jste měli vy? ▶️ Chcete zabránit předávání svých negativních vzorců na děti? E-book pro otevřené rodiče, který seznamuje s tím, jak zabránit vzniku nežádoucích vzorců u svých dětí. Komplexní přehled škodlivých faktorů ve výchově, včetně těch skrytých. Rady, příklady ze života, ukázky z praxe. Přehledně, věcně, srozumitelně. Pohled na téma výchovy z úhlu, který není moc běžný, ale je klíčový. Nahlédnete pod povrch. Tipy, jak uchránit své dítě budoucích problémů. Knížka celá vychází z mé dlouholeté terapeutické praxe. Vznikla jako snaha problémům raději předcházet, než je potom v dospělosti složitě řešit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Terapie - regresní přepis v hypnóze

Vaše aktuální osobní nebo vztahové problémy vyřešíme tak, že odstraníme jejich prapůvodní příčinu v minulosti. Vaše vědomá mysl si přitom nemusí z minulosti žádnou konkrétní příčinu vybavit, ani se procesu aktivně účastnit. Pracujeme pouze v úrovni podvědomí. Postup: v úvodní konzultaci s klientem vyhledám podvědomé vzorce, které za jeho problémy stojí. V rámci terapeutických sezení pak tyto nežádoucí vzorce odstraníme v místě vzniku. Dále v podvědmí zahojíme prvotní stará zranění, odstraníme zdroj nepříjemných pocitů a stavů, přenastavíme mindset žádoucím směrem. Pracuji vlastní osvědčenou technikou regresního přepisu v lehké hypnóze. Věnuji se především ženám 35 - 55, které čelí nespokojenosti v oblasti partnerství, výchovy, seberealizace a úspěšnosti, i jiným osobním potížím. Také online.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Když bilancuji po čtyřech letech od mého vstupu do plážové základky, jsem dnes prakticky někdo jiný. Mnohem víc si věřím, suverénně se pohybuji ve facebookové síti (kterou jsem předtím vůbec neznala), kam teď natáčím i živá videa, a vnímám, že tam toho můžu lidem hodně předat a odkrýt. Ve svém tématu jsem se totiž postupně pevně ukotvila - jak o tom často mluví Stáňa :-) A i když pracuji stále stejně – jako terapeutka odbourávám s klienty jejich podvědomé vzorce – cítím se teď mnohem jistější, a to i díky psaní e-booků, článků na svůj blog, příspěvků na FB i vedení FB skupin. Toto všechno přispělo k ujasňování a tříbení mých názorů a poznatků a k budování mé expertízy. Kurz PZP nastartoval i můj další rozvoj v oblasti marketingu svých služeb a produktů. Taky bych bez něj a bez Stáni asi jen těžko spolupracovala s klienty online formou, což je pro mě dnes už běžné (a taky velmi pohodlné :-)). Zkrátka PZP – děkuji a doporučuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže