header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Terapie duše Eva Swalens Řepová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem duší cestovatelka, tělem jogín, povoláním účetní a milovník zvířat. Mou vášní je pomáhat lidem najít vlastní životní Cestu. Díky vlastním bolavým zkušenostem, které mě přivedly až k vážnému zdravotnímu onemocnění jsem našla křehkou rovnováhu mezi nejsilnějšími hybateli člověka MUSÍM a POTŘEBUJI. Nyní pomáhám jako motivátorka. Pokud klient stojí na životní křižovatce, dokážeme společně odhalit pro a proti dalších kroků. Tím si každý sám prožije možnosti, které před ním stojí a snáze se vyberu tu, která mu lépe vyhovuje. Při osobních terapiích se zaměřuji na odkrývání temných zákoutí a hledání cesty zpět ke světlu. Za pomoci jednoduché, ale velice účinné metody Cesta, pomáhám klientům odhalit nepotřebné programy uložené hluboko v jejich duši. Po odstranění těchto překážek dochází k rychlému zlepšení jak na emoční, tak na fyzické úrovni. Konzultace poskytuje jak osobně, tak on-line přes Skype apod.

Nový život za 21 dní

Rozhodli jste se pro životní změnu? V tomto eBooku najdete jednoduché a srozumitelné návody, čím začít. Nejste rovna čtivci? Nevadí! eBook obsahuje i krátká videa s cvičením a meditací, která vám se změnou pomohou. Jako bonus zde najdete i tabulku malých radostí… Tento eBook je shrnutím základních kroků, které při svých terapiích klienty učím. Poskytuje stručný návod a odzkoušené metody, které pomáhají nastavit jednoduché změny pro zlepšení psychického i fyzického zdraví klienta.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Osobní terapie

Jsem autorkou ojedinělého terapeutického projektu Pobytové terapie aneb 24 hodin od nás pro vás. Při této velmi hluboké a intenzivní terapii se dva terapeuti plně věnují klientovi po dobu dvou dní. Díky této péči dochází k rychlejšímu uvolnění psychických bloků a odstranění mnohaletých emocionálních bolestí. Jednotlivé části Pobytové terapie se dají absolvovat i samostatně. Při Terapii duše se zaměříme na pojmenování emocionálních bloků, jejich následné uvědomění a odstranění. Dalším krokem je terapie Nastavení nového směru. Při ní využívám tarotové karty. Spojení terapie s názornými symboly karet pomůže klientovi pochopit různé životní možnosti a nalézt pro něj nejschůdnější Cestu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Až díky kurzu Podnikání z pláže jsem odhalila svou pravou vášeň a podstatu toho, co při práci miluji. Díky jemnému Stánině vedení jsem krok za krokem pronikala do technického zvládnutí propagace v on-line světe. Neméně důležité pro mě bylo i odhalování vlastního směřování. Díky potřebě přesně pojmenovat svůj podnikatelský záměr vzešel projekt, který baví mě a pomáhá druhým. Děkuji Stáně i celému týmu za obrovskou pomoc a podporu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže