header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tělo jako lékárnička Marie Helen

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Učím ženy, jak dělat masáže doma a jak být více napojené na své tělo. Ukazuji jim, co a kde zmáčknout, aby plně využily samouzdravovací schopnosti svého těla. A taky je učím, jak pracovat s vědomým dotekem, aby dokázaly naslouchat svému tělu a objevovaly hlubší cestu nejen k ostatním, ale i samy k sobě. Často v kurzech masáže doplňuji i o dietetická doporučení, u kterých vycházím z Teorie 5 elementů (neboli chytrý a po tisíciletí ověřený stravovací systém, který nám umožní být v souladu s přírodními rytmy a cyklicky se proměňujícími potřebami těla v rámci roku). Mou velkou vášní je dotek. Jsem terapeutka reflexologie, japonské a thajské masáže, makrobiotiky a tradiční čínské medicíny.

Imunita a detox – checklist

5 BODŮ, kterými zjistíš, jak na tom Tvé tělo je. BOLÍ? Masíruj 5 MINUT denně pro pevnější zdraví. 5 akupresurních bodů 5 minut denně 5 orgánů, které tím posílíš 5 stránek v PDF
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Minikurz Relaxační masáž pro nožky

Objev 14 jednoduchých kroků k hluboké relaxaci, zklidnění a výživnému spánku. Nauč se krok po kroku, jak provádět relaxační masáž pro nožky. Objev jednoduchý způsob, jak zklidnit Tvé děti. Nauč se, jak se navzájem můžete hýčkat s kamarádkami.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Minikurz Relaxační masáž pro ruce

Objev 12 jednoduchých kroků k hluboké relaxaci, uvolnění a zklidnění. Nauč se krok po kroku, jak provádět relaxační masáž rukou. Objev jednoduchý způsob, jak pečovat o Tvé blízké. Nauč se, jak se navzájem můžete hýčkat s kamarádkami.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Minikurz Thajská masáž zad

Objev 10 jednoduchých kroků k hluboké relaxaci a pružnějším zádům. Nauč se základní sekvenci masáže zad, která Ti umožní dát 25–30minutovou masáž. Objev jednoduchý způsob, jak pečovat o Tvé blízké. Nauč se, jak se navzájem můžete hýčkat s kamarádkami.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

E-book Moudrost těla

Objev 9 způsobů, jak Ti Tvé tělo samo pomůže mít více energie, bezproblémové zažívání a hlubší spánek. Nauč se, co dělat proti stresu, úzkosti a nervozitě. Dočti se o tom, jak hravě a rychle vyzrát nad bolestí. Objev 3 způsoby, jak mít klidnější mysl i emoce.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

On-line kurz Imunita a detox pomocí reflexologie, stravy a bylinek

Kurz Tě naučí, jak využívat reflexologii, stravu a bylinky ke zvýšení očisty těla a posílení imunity. Masáž se dá využít jak pro sebe (automasáž), tak pro někoho jiného. Ve stravě se můžeš těšit na doporučení, která vycházejí z Teorie 5 elementů (neboli chytrý a po tisíciletí ověřený stravovací systém, který nám umožní být v souladu s přírodními rytmy a cyklicky se proměňujícími potřebami těla v rámci roku).
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

On-line kurz Reflexologie pro děti (miminka a předškoláčky)

V kurzu se naučíš jednoduchou a bezpečnou techniku, po které bude Tvé dítě spokojené a klidné. V reflexologii najdeš rychlý a efektivní nástroj, kterým svému dítěti pomůžeš pokaždé, když to bude potřebovat. Bolavé bříško Rostoucí zoubky Noční počůrávání se Snížená obranyschopnost Chodidla obsahují podrobnou mapu všech vnitřních orgánů, přes kterou jde řešit v podstatě jakákoliv zdravotní nerovnováha (např. zažívací nebo dýchací potíže, snížená imunita, ale třeba i hyperaktivita u dětí) – jako bychom měli malé dálkové ovládání, kterým orgány posilujeme. Stimulace v reflexní zóně způsobí jen takovou reakci, na kterou je tělo v dané chvíli připraveno. Proto je reflexologie bezpečná technika i pro ty nejmenší. Vhodné pro miminka i předškoláčky. V kurzu jsou i bonusová videa na „bolavé“ a „pomalé“ bříško – podrobný videonávod, jak masírovat bříško (tyto techniky pro dětské koliky a zácpu budeš moct kombinovat s reflexologií a pomoct Tvému dítě ještě rychleji).
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

On-line kurz Terapeutická masáž pro ruce

V kurzu se naučíš masírovat celou mapu vnitřních orgánů, kterou najdeš na dlaních a hřbetech rukou. Při jakékoliv nerovnováze zdraví budeš moct sáhnout pro pomocníka, který bezpečným, ale účinným způsobem pomůže upevnit zdraví. Reflexologie se dá použít jak pro akutní, tak pro chronické záležitosti.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

On-line kurz Thajská masáž

Kurz Tě naučí, jak provádět základní sekvenci thajské masáže, i když s masážemi nemáš žádné zkušenosti. Thajská masáž je tzv. „tlaková“ masáž, která se dělá přes pohodlné oblečení. Na tělo se tlačí dlaněmi nebo palci a tím se stimulují různé energetické dráhy. Masáž jde do hloubky, ale tím, že probíhá ve velmi pomalém rytmu, tlak nebolí a je úžasně relaxační. Kurz vhodný i pro úplné začátečnice. Budeš umět dát masáž celého těla (nohy zezadu i zepředu, záda, paže, hlava, obličej).
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Tělo jako lékárnička – SLEZINA a ŽALUDEK

Elektronické kniha o slezině a žaludku sdružuje 7 pilířů východní medicíny: 1 - Japonská tlaková masáž zad. 2 - Stimulace akupunkturních bodů. 3 - Reflexní terapie nožek a rukou. 4 - Auriculoterapie. 5 - Strava. 6 - Jóga. 7 - Čínské bylinky. Když je slezina oslabená, dochází k následujícím projevům: Problémy se zažíváním. Nafouklé břicho po jídle. Plynatost. Pomalé, respektive těžké trávení potravy. Pálení žáhy, zejména po jídle. Únava, ze které se nevyspíš. Vyšší únava po jídle. Napětí v oblasti solárního plexu. Vyprazdňování zejména v ranních hodinách. Měkká stolice (musíš použít štětku na záchod). Stolice, která se neformuje, rozpadá se. Oslabená imunita. Snadno se vytvářející modřiny. Slabost v dolních končetinách (chuť na to si sednout, jakmile vidíš židli nebo křeslo :-)). Změny nálad. Hypoglykémie. Velký hlad nebo naopak nechutenství. Cukrovka (typ II.). Nabírání na váze nebo naopak velký úbytek váhy. Obsesivní myšlení (nemožnost opustit myšlenku/téma), přílišné dělání si starostí, případně sklon k depresím. Kniha Ti pomůže slezinu posílit a tím upevnit zdraví.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Naučila jsem se všechny potřebné technikálie k tomu, abych spustila podnikání v on-line světě. Až dodnes jásám nad kvalitou všech návodů – ať už textových, nebo ve videích. Podle mě i úplný počítačový analfabet si podle PzP dokáže nastavit vše potřebné k funkčnímu on-line podnikání. Moc děkuji!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže