header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tělo jako lékárnička Marie Helen

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Učím ženy, jak mít fungující zažívání, vyladěný menstruační cyklus a dostatek energie. Ukazuji jim, jak chytře volit stravu, jaké používat bylinky i kde zmáčknout pro zvýšení samouzdravovacích schopností těla. Tělo se pak stane jejich lékárničkou. Vycházím přitom z Tradiční čínské medicíny, Shiatsu, Reflexologie a stravování podle Teorie 5 elementů.

5 nejčastějších stravovacích chyb, které ovlivňují menstruaci

Objev 5 nejčastějších chyb ve stravování, které ovlivňují menstruaci. Nauč se, co v průběhu menstruace jíst, aby Ti bylo dobře. Dočti se, jak zmírnit nepříjemné menstruační projevy. Objev jednoduché tipy, jak zkrotit PMS a únavu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Imunita a detox – checklist

5 BODŮ, kterými zjistíš, jak na tom Tvé tělo je. BOLÍ? Masíruj 5 MINUT denně pro pevnější zdraví. 5 akupresurních bodů 5 minut denně 5 orgánů, které tím posílíš 5 stránek v PDF
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

E-book Moudrost těla

Objev 9 způsobů, jak Ti Tvé tělo samo pomůže mít více energie, bezproblémové zažívání a hlubší spánek. Nauč se, co dělat proti stresu, úzkosti a nervozitě. Dočti se o tom, jak hravě a rychle vyzrát nad bolestí. Objev 3 způsoby, jak mít klidnější mysl i emoce.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

On-line kurz Zdravé lůno

Chceš vědět, co v jednotlivých fázích cyklu jíst, kde masírovat a jaké bylinky zvolit, aby Ti bylo dobře? Chceš pochopit, odkud se berou a jak ochočit chutě na sladké, nálady i PMS? Chceš získat fungující návody k tomu, jak rozpustit únavu, migrény i citlivost prsou? Cykličnost, strava, bylinky a masáže. Kombinace, která pomáhá spoustě žen si menstruaci užít, ne ji přežít.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Roční průvodce ženy

Kurz, ve kterém učím Tradiční čínskou medicínu, automasáže, bylinky, zdravé stravování (vycházející z Čínské medicíny) a mnoho dalšího. V kurzu učím ženy, jak mít dostatek energie, odolné tělo a jak umět zachytit nemoce ještě předtím, než se rozjedou. Jak u nich, tak u svých blízkých. Každý měsíc se podrobně koukáme na jeden vnitřní orgán. Proč? Protože podle Tradiční čínské medicíny je každý měsíc spjatý s jedním vnitřním orgánem. A je to právě ten měsíc, ve kterém se u orgánu projevují nejvíce jeho zdravotní nesrovnalosti. (Jako například duben = játra = alergie = jarní únava.) Díky Průvodci se ženám žije lépe. Jsou více napojené na své tělo, dosahují vysněné velikosti oblečení a jsou plné energie. A taky mají vyrovnanější emoce! A co je pro mě největší odměna: rozkvétají do své krásy.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

On-line kurz Imunita a detox pomocí reflexologie, stravy a bylinek

Kurz Tě naučí, jak využívat reflexologii, stravu a bylinky ke zvýšení očisty těla a posílení imunity. Masáž se dá využít jak pro sebe (automasáž), tak pro někoho jiného. Ve stravě se můžeš těšit na doporučení, která vycházejí z Teorie 5 elementů (neboli chytrý a po tisíciletí ověřený stravovací systém, který nám umožní být v souladu s přírodními rytmy a cyklicky se proměňujícími potřebami těla v rámci roku).
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Tělo jako lékárnička – SLEZINA a ŽALUDEK

Elektronické kniha o slezině a žaludku sdružuje 7 pilířů východní medicíny: 1 - Japonská tlaková masáž zad. 2 - Stimulace akupunkturních bodů. 3 - Reflexní terapie nožek a rukou. 4 - Auriculoterapie. 5 - Strava. 6 - Jóga. 7 - Čínské bylinky. Když je slezina oslabená, dochází k následujícím projevům: Problémy se zažíváním. Nafouklé břicho po jídle. Plynatost. Pomalé, respektive těžké trávení potravy. Pálení žáhy, zejména po jídle. Únava, ze které se nevyspíš. Vyšší únava po jídle. Napětí v oblasti solárního plexu. Vyprazdňování zejména v ranních hodinách. Měkká stolice (musíš použít štětku na záchod). Stolice, která se neformuje, rozpadá se. Oslabená imunita. Snadno se vytvářející modřiny. Slabost v dolních končetinách (chuť na to si sednout, jakmile vidíš židli nebo křeslo :-)). Změny nálad. Hypoglykémie. Velký hlad nebo naopak nechutenství. Cukrovka (typ II.). Nabírání na váze nebo naopak velký úbytek váhy. Obsesivní myšlení (nemožnost opustit myšlenku/téma), přílišné dělání si starostí, případně sklon k depresím. Kniha Ti pomůže slezinu posílit a tím upevnit zdraví.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Naučila jsem se všechny potřebné technikálie k tomu, abych spustila podnikání v on-line světě. Až dodnes jásám nad kvalitou všech návodů – ať už textových, nebo ve videích. Podle mě i úplný počítačový analfabet si podle PzP dokáže nastavit vše potřebné k funkčnímu on-line podnikání. Moc děkuji!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže