header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tajemství kresby Martin Ševčík

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jmenuji se Martin Ševčík a pomáhám zájemcům a nadšencům v umění plnit jejich sny. Jako lektor kresby a malby pro soukromou výuku, pomocí online i osobních kurzů a workshopů. Jsem i ilustrátor, malíř a spisovatel samo-vzdělávacích knih o různých výtvarných technikách. Vydávám autorské tištěné knihy a ebooky. Vedu soukromou výuku zájemců a mladých adeptů hlásících se na umělecké školy, přípravky na talentové zkoušky a pořádám kurzy a workshopy. Zájemcům předávám nezbytné základy a vedu je k úspěšným kresbám a malbám tak, aby mohli samostatně tvořit. Praktikování umění na základech starých mistrů, ale i impresionismu je má veliká láska. Říkám, že k dělání toho co milujete, nepotřebujete žádný „glejt“. „Jenom touha dělat, co vás baví, a dělat to tak, jak nejlépe umíte, je potřeba k dosáhnutí úspěchu a vnitřního štěstí.“

12 tajemství kresby a malby

Co byste měli znát, než vezmete tužku nebo štětec do ruky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

V.I.P. KURZ KRESBY – „NOVÝ ZAČÁTEK“ – ONLINE KURZ s metodou „DA VINCI“

Online kurz kresby (1. Základy kresby, 2. Portrét a hlava, 3. Kresba lidské postavy), kde studujete v klidu domova a svým vlastním tempem. Dostanete tisknutelné podklady a přístup do členské sekce, kde si můžete kdykoliv a postupně stahovat návody a šablony, podle kterých se budete učit. Každý týden nový návod. Ať už se chcete naučit novou dovednost, podnítit svou kreativitu, nebo zvýšit paměť, lekce jsou navrženy tak, aby byly prospěšné lidem všech věkových skupin a úrovní dovedností.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

PŘÍPRAVKA NA TALENTOVKY

PRO KOHO JE KURZ URČEN: pro všechny, kteří se hlásí na umělecké školy a potřebují uspět u talentových zkoušek na středních (SŠ) nebo vysokých školách (VŠ).
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

INDIVIDUÁLNÍ KURZ: „OLEJOMALBA PODLE STARÝCH MISTRŮ“

V tomto kurzu vás odborně provedu každým krokem přípravy, tvorbou a dokončením techniky vlámské barokní malby. Tato technika je zcela jedinečná tím, že žádnou jinou technikou malby nedocílíte tak živých obrazů a plastičnosti, včetně jemných až neviditelných přechodů barev. Technika je vhodná i pro malbu moderních obrazů.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

VÍKENDOVÝ KURZ: „NAUČ SE DÍVAT A MÍCHAT BARVY“

Na tomto kurzu zjistíte, jak kombinovat 80 % barev, které skutečně potřebujete, pouhými pěti barvami za 20 % času. Dosažení smyslu pro barevnou harmonii v malbě je něco, o co se všichni snažíme jako umělci. Zjistíte, že pár barev vám bohatě stačí k tomu, abyste namíchali všechny barvy, které potřebujete. Protože používáte-li malou škálu barev, získáte více znalostí o těchto specifických barvách a více znalostí znamená lepší kontrolu a harmonické obrazy. Příliš mnoho různých barev může vést naopak k chaosu v malbě.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

„DÁRKOVÝ POUKAZ“

Dárkové poukazy jsou skvělým dárkem. Udělejte radost svým blízkým nebo známým dárkem trvalé hodnoty.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže je úžasný kurz pro všechny, kteří jsou v online prostředí nováčci a chtějí získat základní orientaci a odpovědi v podnikání na internetu. Připraví vás, pomůže a vysvětlí, jak na to. Osobní péče je zárukou kvality, která je nutná k pochopení kroků a začátku vaší úspěšné budoucnosti.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže