header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tajemství hormonální rovnováhy Kateřina Burešová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem specialistka na výživu. Díky osobní zkušenosti s umělým oplodněním i přirozeným otěhotněním, pomáhám ženám cílenou a správně zaměřenou stravou zvýšit šance na přirozené početí miminka. Těhotenství není ale jediným obdobím, kdy potřebujeme mít hormony v rovnováze. Proto jsem postupem času založila projekt Tajemství hormonální rovnováhy, který pomáhá najít ztracenou hormonální rovnováhu ženám jakéhokoliv věku.

TEST - Jste v hormonální (NE)rovnováze?

Hormony neovlivňují nás ženy jen jednou za měsíc nebo v těhotenství. Hrají velkou roli během celého našeho cyklu a v podstatě celý život. Od první menstruace určují hormony, jak budeme vypadat, jak bude fungovat naše tělo a jak se budeme cítit. Hormony ovlivňují naše výkyvy nálad, chutě a touhy, váhu, energetickou hladinu, schopnost užívat si života, schopnost počít dítě… Celá naše biologie je založena na hormonech! Udělejte si test Jste v hormonální (ne)rovnováze?   Zjistěte, jaké oblasti můžete zlepšit, abyste se cítila vyrovnanější, měla více energie, konečně zhubla, přestala prožívat bolestivé menstruace nebo přirozeně otěhotněla.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

10 TAJEMSTVÍ, díky kterým otěhotníte rychleji, donosíte a porodíte zdravé mininko

- Snažíte se o miminko? - Chcete  vědět, co vše můžete pro posílení své plodnosti udělat sama? - 10 TAJEMSTVÍ mluví o přírodních technikách zvyšování plodnosti. - Tyto techniky můžete použít pro přirozené početí. - Ale také pokud se chystáte na umělé oplodnění.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Rotace semínek pro hormonální rovnováhu - ZÁKLADNÍ PROTOKOL

ZÁKLADNÍ TECHNIKA K VYROVNÁNÍ HORMONŮ ESTROGENU A PROGESTERONU - Chcete se jednou provždy zvabit otravného PMS? - Toužíte po bezbolestné a pravidelné menstruaci? - Potřebujete připravit dělohu pro zahnízdění embrya? - Chcete přirozeným způsobem upravit délku luteální fáze nebo zmírnit citlivost prsou? - Chcete se zbavit všech příznaků ESTROGENOVÉ DOMINANCE? - Nebo jen posílit imunitu a celkové zdraví....
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tajemství hormonální rovnováhy

Vydejte se se mnou na 4 týdenní cestu k objevení tajemství hormonální rovnováhy. - Seznámíte se s příčinami rozhozených hormonů. - Naučíte se, jak fungují jednotlivé hormony. - Pochopíte základy cyklického stravování. - Naučíte se jednoduché techniky cyklického stravování pro vykročení k hormonální rovnováze. Pevným pilířem kurzu Tajemství hormonální rovnováhy je moje metoda Cyklického stravování. 
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Chci být máma

Získejte rady a tipy, jak podpořit zdraví ženských reprodukčních orgánů  před otěhotněním přirozenou cestou. - Snažíte se o miminko? - Snažíte se už dlouho a ono k vám pořád nepřichází? - Chystáte se na některou z metod asistované reprodukce? - Nebo se snažením právě začínáte a hledáte informace, jestli zázrak početí můžete vy sama ovlivnit nějakým přirozeným způsobem?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Projím se k miminku aneb Baby Friendly Diet

Je největší vaší touhou stát se maminkou? Miminko však stále nepřichází? I já jsem čekala na své vytoužené miminko 5 let. Se svým uzlíčkem štěstí v náručí jsem se rychleji smířila s verdiktem lékařů, že další dítě už nikdy mít nebudu, protože i to první je nepochopitelný zázrak. Po dalším roce a půl se však na těhotenském testu ukázaly dvě čárky. Dnes už vím, jak můžete, díky změně životního stylu, svému štěstí vykročit i vy velice rychle naproti.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Elixír plodnosti

Chcete začít pracovat na podpoře své přirozené plodnosti? Nevíte kde a čím začít? Pro váš jednoduchý START, i pro pokročilé snažilky jsem připravila jednoduchou techniku, díky které se začne vaše tělo vyživovat a připravovat na příchod nového človíčka.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže