header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tajemná řeč duše Andrea Marešová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem propojovatelkou duše a těla v jeden funkční celek, tak aby vše vibrovalo v dokonalé harmonii, souznění rozumu a citu. Ukazuji lidem cestu plynoucí skrze osobní transformaci k poznání smyslu života a pochopení tajemné řeči duše. Pomocí reflexní terapie komunikuji s tělem. V propojení s meditativním stavem vzniká prostor pro pochopení a uzdravování na úrovni těla i duše. Vedu on-line konzultace. Jsem autorkou eBooku Poznej tajemnou řeč těla a duše. Protože tělo s námi bez přestání komunikuje, je dobré porozumět jeho dokonalé komunikační strategii.

Poznej tajemnou řeč těla a duše

Tělo s námi bez přestání komunikuje. Naučte se jeho dokonalou komunikační strategii a žijte život v souladu. Věděli jste, že negativní emoce působí na naše tělo jako jed? Proč tomu tak je a mnohem více, se dozvíte právě v tomto eBooku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Konzultace

Máte pocit, že vám v okolí chybí někdo, kdo by vám rozuměl? Potřebujete s někým probrat své problémy, starosti nebo důležitá rozhodnutí. Rádi byste se poradili s někým nezaujatým ohledně toho, co pořád nosíte v hlavě a na srdci? Umím se velmi dobře nacítit na jiného člověka a za maskou úsměvu „vidím“ skutečný stav jeho duše. Jsem tu pro vás.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz „Podnikání z pláže – základka“ mi do života vstoupil náhle, v době velké životní změny. Naučila jsem se zde opravdu mnoho užitečných věcí. Díky kurzu jsem překročila mnoho komfortních zón a strachů, o kterých se mi ani nesnilo. Byl to velký osobnostní posun do sfér, kterým jsem předtím nerozuměla. Vedení Stáni a celého týmu je velmi precizní, byly to výhodně investované peníze. Možná bude ještě nějaký čas trvat než se budu živit pouze tím, co mne baví, ale osobnostně a nabytými znalostmi jsem obohacena neskutečně moc. Pod vedením Stáni jsem si vytvořila sama webové stránky, napsala eBook, píšu články, vedu on-line konzultace, začala jsem točit videa a pomocí nich se prezentovat v on-line světě, což by mě nikdy předtím ani ve snu nenapadlo. :) Hodnotu navíc vnímám v podobě nových on-line přátel, kteří jsou zajímaví a skvělí ve svém oboru. Také díky nim jsem se dozvěděla mnoho nového a mohla jsem tak proměnit svůj život k lepšímu. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže