header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Taité - Prostor hlubinných příběhů Tereza Ghose

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Mým posláním je vyprávět a sdílet příběhy! Jsem publicistkou, lektorkou jógy, autorkou cd Azaret, knihy Jako pták ses narodila - Můj velký indický příběh a audioknihy Příběh o Taité. Vystudovala jsem magisterské studium religionistiky se zaměřením na mytologii, rituály a náboženské zvyky různých kultur.   Po třech letech intenzivního hlubinně imaginačního výcviku jsem se stala certifikovanou lektorkou unikátní metody nazvané Personal Totem Pole Process®, jejímž zakladatelem je uznáváný americký psycholog a psychoterapeut Eligio Stephen Gallegos.    Hlasem, pohybem a hlubinnou imaginací provázím ženy i muže na cestě k jejich vlastní tvořivosti.

Hlubinná relaxace pro vnitřní sílu

Připravila jsem pro vás hlubinnou relaxaci, která vás zavede do místa, kde žije vaše osobní síla. Prožijete skutečně kvalitní uzemnění i osvěžení. Hlubinnou relaxaci jsem pro vás nahrála v Českém rozhlase Ostrava.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Jako pták ses narodila - Můj velký indický příběh

Ženský cestopisný příběh plný tragikomických situací, lásky, proměny a Indie! Tato kniha vám dodá odvahu a naději uskutečnit vaše sny a proměny.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

CD Azaret

Vydejte se do světa imaginace a snů a probuďte v sobě emoce. Dovolte si snít. Představuji vám autorské CD hlubinných příběhů, které vás vtáhnou dovnitř.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Audiokniha Příběh o Taité

Příběh o Taité není obyčejná audiokniha na jeden poslech. Taité je hlubokou iniciací a nese v sobě silná vesmírná tajemství, které se vás dotknou a promění. Tato audiokniha je osobním posvátným rituálem a pokud se s ní odvážite vykročit do prostoru za myslí, otevře se vám váše jedinečná osobní cesta!
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
Byla to krásná, dobrodružná a smysluplná cesta. S podnikáním z pláže jsem se naučila přemýšlet o tom, jaký osobní příběh chci snít, vyprávět a hlavně žít. Ve stejnou chvíli jsem vždy oceňovala podporu celého plážového týmu k tomu, abychom byli vytrvalí a trpělivě opečovávali naše osobní i podnikatelské sny krok po kroku. Není totiž tak těžké něco si "vysnít", ale skutečná satisfakce je, když se naše sny plně manifestují do reality, až poté vzniká vztah se světem. Děkuju za vše!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže