header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Tahák na dítě Alice Marečková

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem lektorkou na téma výchovy dětí, podnikatelkou a koučkou. Jsem matkou dvou téměř dospělých dcer, které mají ta nejnáročnější výchovná období úspěšně za sebou. Bez facek a křiku. Radím rodičům, jak vychovat děti v pohodě a v klidu a nezbláznit se z toho. A především, jak si to vzájemně užít. Tak, aby byli šťastní a klidní rodiče a měli šťastné a pohodové děti. Učila jsem již tisíce dětí a vím, že každé dítě je jiné. Ale zároveň jsem pochopila, že na všechny platí to stejné. Zákazy, příkazy a nátlak jsou k ničemu. Pouze aktivní komunikace, vysvětlení a odůvodnění jsou cestou, která vede ke spolupracujícímu a spokojenému dítěti.

Víte, jak zvládat své dítě bez křiku a hněvu?

Víte, jak zvládnout své dítě v každé situaci bez křiku, hněvu a vzteku? Bez scén a pohlavků? Tento eBook vám poradí, jak na to. Dozvíte se v něm: o Proč je lepší vychovávat děti bez bití a vzteku. o Jaké výhody to přinese vám i dětem. o Jak na to, aby vás vaše děti poslouchaly. o Jak umět najít s dítětem společnou cestu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

eBook Tahák na dítě

Praktický průvodce, který vás naučí, jak s dětmi nebojovat, ale spolupracovat. Bez bití, křiku, vzteku a hádek. Ale v klidu a s ochotou. Co se v eBooku naučíte? o Způsoby, jak se s dětmi domluvit po dobrém. S pomocí domluvy, vysvětlení a odůvodnění. Ale s účinným nastavením hranic. Žádná volná výchova a přemlouvání či uplácení. o Bez křiku a hněvu dosáhnete svého účinněji, a ve finále i mnohem snadněji a rychleji. Pochopíte, že tvrdou výchovou, hádkami a křikem poslušnosti dlouhodobě a trvale nedosáhnete. Naopak zaviníte komplexy a problémy dítěte v budoucnu. o Budete mít pohodové a spolupracující dítě. Naučíte se s ním najít společnou cestu. Přinese vám to harmonický vztah založený na důvěře a respektu. o Vaše dítě vás bude poslouchat. Díky tomu vás vaše dítě bude poslouchat a vy ho vždy „zvládnete“.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Především mě Stánin kurz dokázal udržet ve flow a pomohl mi vytvořit nový projekt :-) V kurzu jsem se naučila spoustu nových technických dovedností, od vytvoření webu až po nastavení všech automatických aplikací. Ocenila jsem především detailně propracované návody, které celou práci velmi usnadnily a urychlily. Díky kurzu jsem také zjistila, jak moc mě baví psaní knih i článků.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže