header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

TADY JE UKLIZENO | Vítězka Plážové výzvy 2023 🏆 Anna Kamenická

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jmenuju se Anna Kamenická. Jsem dvojnásobná maminka, vystudovaná pedagožka, zapálená muzikantka a nadšená cestovatelka. Miluju ještě něco! Něco, co možná u jiných vyvolává úplně opačné pocity. Je to úklid, proces proměny chaosu v řád. Našla jsem způsob, jak mít uklizeno. Ne jen doma, ale také v sobě. Na základě mé osobní proměny vznikl projekt Tady je uklizeno. Pomáhám lidem, kteří se cítí zahlcení, najít cestu k sobě samým skrze proměny jejich domovů. Ukazuju jim, jak vytvořit praktický a dlouhodobě funkční systém přinášející svobodu, klid a radost.

OBKLOPTE SE TÍM, CO MILUJETE aneb 4 kroky na cestě od třídění věcí k životu, jaký chcete

Naučte se mou univerzální metodu třídění, díky níž nahlédnete do tajných koutů svého nitra a ujasníte si, co chcete a co nechcete. Zbavíte se zátěže a obklopíte se tím, co milujete. Pocit zahlcení už nad vámi nebude mít žádnou moc. Naleznete klid, radost a svobodu. - 4 PRAKTICKÉ KROKY, KTERÝMI VÁS DETAILNĚ PROVEDU - OVĚŘENÉ TIPY, KTERÉ MI ZÁSADNĚ ZLEPŠILY ŽIVOT - VYSVĚTLENÍ NA KONKRÉTNÍCH PŘÍKLADECH - INSPIRACE Z MÉHO DOMOVA - DÁVKA MOTIVACE A PODPORY
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

V KUCHYNI JE UKLIZENO

Trávíte úklidem kuchyně více času, než byste chtěli? Štve Vás, že ostatní členové domácnosti nedotahují úklid do konce? A co Vaše děti? Nechce se jim uklízet? Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO, Uklízecí plakát V KUCHYNI JE UKLIZENO čeká právě na Vás! Ať je vaším každodenním praktickým pomocníkem a potěšením pro vaše oči. - OBRÁZKOVÝ POSTUP PŘI ÚKLIDU KUCHYNĚ - STRUČNÉ A JASNÉ INSTRUKCE PRO VŠECHNY ČLENY DOMÁCNOSTI - SNADNÝ, RYCHLÝ A EFEKTIVNÍ ÚKLID - ÚKLID, KTERÝ BAVÍ - DIDAKTICKÁ POMŮCKA KE HŘE NA UKLÍZECÍ NAVIGACI - NÁVOD, JAK PLAKÁT POUŽÍVAT - OVĚŘENO V PRAXI
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

SLOŽ TO aneb srovnaná skříň jednou provždy

Jste otrávení při pohledu do své skříně? Nemusíte být! Díky kurzu SLOŽ TO se budete svou skříní kochat den co den. - KOMPLETNÍ PRŮVODCE SKLÁDÁNÍM NEJEN OBLEČENÍ - 50 VIDEO NÁVODŮ BEZE SLOV - VÍCE NEŽ 50 AUTORSKÝCH ILUSTRACÍ
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz Plážová základka mi pomohl odstartovat proměnu mých snů v realitu. Věděla jsem, co chci, ale netušila jsem, jak to udělat. Největší přínos vidím v podrobných a srozumitelných návodech, jak na všechny technické věci (jak na tvorbu webu, jak na e-mailingové nástroje, jak na automatizovaný prodej). Obzvlášť oceňuji veškeré bonusy týkající se formalit kolem podnikání od založení živnosti po GDPR či obchodní podmínky. Stáňo, díky Tobě a Tvému týmu jsem dokázala něco úžasného. Ze srdce vám děkuji, že jste mě krůček po krůčku provedli cestami, kterými bych sama nikdy neprošla. Investici do kurzu PZP považuji za jednu z nejlepších investic mého života. Získala jsem nevyčíslitelnou hodnotu za neuvěřitelnou cenu. DÍKY!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže