header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Sweet Flow Xavier Carchenilla

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem cukrář s francouzsko-španělskými kořeny. Učím poctivou cukrařinu a pomáhám nadšencům dostat se k vytouženému cíli. PEČEME SPOLU Ve Sweet Flow společně chystáme cukrářské a pekařské online kurzy. Kuchyň je pro nás místem vzdělávání a rozvoje pro celou rodinu. S Martinou a Míšou jsme připravili také program pro rodiče a děti, kde pomáháme se vzdělávacími aktivitami, hrami a metodami, které se dají lehce vyžít i v kuchyni. Jsme nadšení, když vidíme, jak se zdokonalujete, posouváte a jak se i ve vašich kuchyních rodí poctivé skvosty a jak děláte radost sobě i svému okolí.

Žloutkový krém

Online lekce: Jak na vanilkový krém, žloutkový krém, cukrářský krém nebo prostě Crème pâtissière? Jak ho udělat rychle a efektivně? Co dělat, aby krém nebyl řidký? Jak ho nespálit? Jak ze základu vyrobit další krémy do různých dezertů? Cukrář Xavier tě provede videolekcí, postupem a receptem. Naučíš se, jak krém připravit a správně uchovat.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Tradiční francouzská bageta

V pekařské online lekci zdarma se naučíš: tradiční druhy baget jak na Poolish a autolýzu recepty z droždí i kvásku techniky na dokonalé provedení způsoby pečení
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Jak na lehké a poctivé krémy, co drží

Jak na poctivé ale odlehčené krémy, Ganache? Co dělat, aby se krém nezdrcnul? Chceš kvalitní krém, který nebude tak těžký, ale zároveň poctivý? Potřebuješ, aby pořádně držel na dortu a neroztékal se? Cukrář Xavier tě provede videolekcí, postupy a recepty. Naučíš se, jak krém připravit, odlehčit a správně uchovat.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Laminování a Croissanty

Co kdyby ty pravé voňavé máslové Croissanty pocházeli z tvé kuchyně? Toužíš poznat tajemství dokonalého těsta na Croissanty, Čokoládové rolky, Rozinkového šneka a další kreace? Láká tě mít znalosti o laminování, které jen tak někdo nemá? Chceš spolupracovat s francouzským specialistou na Croissanty, který se učil od těch nejlepších v oboru? V online kurzu se naučíš: Proces laminování Pravý francouzský Croissant Mandlový Croissant Malinový Croissant Pain au chocolat (Čokoládová rolka) Rozinkový šnek Čokoládová babka
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Sweet Tapas minidezerty

Cukrářské techniky, které po kurzu budeš ovládat. Cukrář ti ukáže: Jak na odlehčený krém Jak konečně zvládnout techniku odpalovaného těsta Jak udělat žloutkový krém, který se nezdrcne nebo není příliš řidký Jak se dělá zrcadlová poleva Jak dezerty efektivně sestavit a servírovat Jak se dělá lahodná Ganache Jak správně používat kuchyňské pomůcky, aby ti usnadnily práci Jak využít tvou kuchyň na tvorbu luxusních dezertů Minidezerty v kurzu: Český Větrník Francouzský Royal Sablé Breton limetka-malina Jahodové gazpacho Míša v novém kabátku
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Průvodce kváskovým pečením

Co se v kurzu naučíš? Kvásek a jak se o něj starat Kváskový chleba Bramborový chleba Focaccia Bulka na Hamburger
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Tajemství Tartaletek

V online lekci se naučíš: několik druhů tartaletek jak na těsto různými metodami k nejlepším výsledkům techniky na dokonalé provedení základu jaké jsou způsoby zpracování těsta techniky tvarování způsoby pečení různé způsoby zdobení
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Křehké listové těsto

Co se v online kurzu naučíš? Budeš umět dokonalé listové těsto, které použiješ na různé recepty a příležitosti. Ovládneš dvě listová těsta na kremrole. Bude z tebe mistr i obráceného listového těsta. (Feuilletage Inverse) Staneš se hvězdou tvé kuchyně a zazáříš s Millefeuille, francouzskou klasikou, kterou se pyšní všichni velcí mistři cukráři. Získáš recepty na slané varianty a seznámíš se s gurmánským pokladem Francie: Vol au vent.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Nostalgické pečivo

Dej si za cíl, udělat si ta nejkrásnější rána. Někde začít musíš. Co třeba rovnou u snídaně? Křupavý rohlíček s máslem nebo loupák s marmeládou. K tomu káva nebo čaj a den už nemůže začít líp. Máš rád změny? Hledáš i alternativy světlého pečiva? Máme chléb, který má snovou kůrku, a ještě k tomu je zdravý díky množství semínek, které obsahuje.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

V kuchyni po škole

Potřebujete děti zabavit? Chcete mít vzdělané děti, ale když jsou doma, nevíte, jak se s nimi máte učit? Bojíte se, že děti doma zakrní a nebudou se dále posouvat ve svém vzdělání? Nebo vám naopak připadá, že je vaše dítě přetížené úkoly? Hledáte zábavné učení? Někdy tápete, jak děti motivovat? Když hledáte, co by se dalo dělat, je těch zdrojů tolik, že se v tom ztrácíte? Víme, že to se školáky i menšími dětmi není doma někdy jednoduché. Když jsou ve škole nebo ve školce, jste trochu klidnější, že se tam něco naučí a že jsou se svými vrstevníky. Ale co doma? Brzy přijde nuda nebo příliš "technologie". Také vás to trápí? Jsme učitelé i rodiče a procházíme si podobnými problémy. Naším programem  V kuchyni po škole bychom vás chtěli podpořit a inspirovat k tomu, že učení a zábava jdou ruku v ruce a dějí se většinou doma, třeba v kuchyni. Učení je přirozená součást našich životů od narození. Prvními učiteli jsou naši rodiče, prarodiče a sourozenci. Prostředí, ve kterém žijeme, je pro nás nejdůležitější školou života.  Víme, že ve vaší kuchyni se ukrývají poklady a podněty pro krásné aktivity. V programu: V kuchyni po škole najdeš: Projekty, které uplatníš i v tvojí kuchyni (Pro různé věkové kategorie a ihnd k dispozici.) Tipy na aktivity, hry a rodinnou pohodu Procvičování, objevování, inspiraci Tipy a metody učitele, jak děti vést Experimenty do kuchyně pro malé vědátory Aktivity na procvičování růzých školních předmětů Oddechové aktivity (Děti se zabaví, rodiče oddechují.) Pracovní listy ke stažení nebo k vytisknutí  (Opět o starost míň.) Recepty na každý den Přístup do skupiny, kde všichni sdílíme nápady a podporujeme se navzájem
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsme měli po ruce skvělého průvodce, plán, harmonogram, výborné návody a inspiraci. Vizi projektu jsme ladili ještě před zahájením, kurz nám poté pomohl ukotvit cíle i v čase. Děkujeme za mnoho inspirace, neskutečnou pozitvní energii a spoustu praktických tipů.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže