header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Svobodná v jídle Petra Valešová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Provázím, motivuji a inspiruji ženy na jejich cestě za svobodou v jídle i v životě. Pomáhám jim zbavit se přejídání, emočního jedení, vystoupit ze začarovaného kruhu diet a překonat jejich limitující přesvědčení, které jim brání žít svobodný život. Učím je, jak změnit postoj ke svému tělu, začít mu důvěřovat a vnímat jeho signály, tak aby již nikdy nepotřebovaly žádné rady zvenčí, výživové poradce nebo jídelníčky na míru.

eBook Osvoboď se od přejídání

eBook, ve kterém se dozvíte * skutečné důvody vašeho přejídání * praktické tipy, jak přejídání překonat * rady, které vám pomohou vyřešit vaše nezdravé stravovací návyky
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Škála hladu

Škála hladu je jedinečný nástroj intuitivního stravování, který vám pomůže: * jíst ve chvíli, kdy máte skutečný hlad * poznat, kdy přestat jíst, abyste se nepřejídali * napojit se na potřeby vlastního těla * odhalit špatné stravovací návyky * pochopit, proč je hlad důležitý
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

eBook Jídlo bez výčitek

Průvodce intuitivním stravováním, který vás krok za krokem provede procesem, díky kterému najdete svobodu v jídle. Naučíte se jíst bez přejídání, výčitek, strachu a viny kolem jídla.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Akademie intuitivního stravování

Online kurz, ve kterém se naučíte * naslouchat svému tělu a jeho potřebám * jíst intuitivně bez počítání kalorií a výživových jídelníčků * jíst podle signálů hladu a sytosti * jak se zbavit výčitek a strachu kolem jídla * jíst vědomě a jídlo si užívat * jak se cítit dobře ve svém těle
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi pomohl uskutečnit dva mé sny, o kterých jsem snila už dlouhou dobu. Mým prvním snem bylo rozšířit povědomí o intuitivním stravování, což se mi v současné době díky tomuto kurzu daří stále více a já jsem za to velmi vděčná. Druhým mým snem bylo začít podnikat a živit se tím, co mě skutečně baví a naplňuje. Díky Stániným kurzům se mi daří obojí a já jsem vděčná, že jsem se pro její kurzy rozhodla, protože jen díky nim jsem začala své sny žít a ne jen o nich snít. Každému, kdo váhá, zda do kurzu vstoupit to opravdu doporučuji. Nečekejte na to, až se věci začnou dít. Nezůstávejte u snů. Vykročte a jděte svým snům naproti :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže